Ice cream sandwich?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki segítene nekem?

Nemrég vettem egy samsung galaxy ace 2-t, mindenhol úgy reklámozzák, hogy 4 gb a belső memóriája, na már most, nekem azt írja, hogy a belső tárhelyem 1,10 gb.Jelenleg a gingerbird operációs rendszer van rajta, az lenne a kérdésem, hogyha az ice cram sandwich lenne rajta, vajon megoldódna a memória probléma, vagy ha újra tenném a gingerbird rendszert?

Ha igen akkor ennek mi a módja? Honnan juthatok hozzá az operációs rendszerekhez? Tudom, hogy sok a kérdés, de kérlek segítsetek!

Üdv:Ádám



2012. nov. 27. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Előszöris szögezzük le hogy az írásod és a kérdés megfogalmazása borzalmas, elég érthetetlenül kérdezel.

Ahogy elnézem ez az első okostelefonod és még nem értesz hozzá.Általában a belső tárhelyből a teló lefoglal magának ahová te nem nyúlhatsz, csak telepíthetsz.Az operációs rendszer ami jelenleg van rajta nem gingerbird(magyarul mézes madár lenne xD) hanem Gingerbread(mézeskalács).Az android nem olyan mint egy windows hogy letöltöd a iso fájlt és feltelepíted.Rákötöd a gépre és frissíted a driverprogrammal ami van a telóhoz(Samsung Kies) ekkor magától feltelepül.

2012. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A ténylegesen rendelkezésre álló hely meg sosem szokott megegyezni a leírt tárhellyel. Lejön a rendszer, kerekítések meg miegymás és ebből adódik a felhasználható tárhely.

Ics nincs rá, majdcsak jelly bean lesz.

A samfirmware oldalról amúgy le tudod tölteni a gyári samsung romokat amiket odinnal fel tudsz tenni.

2012. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!