Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telepíteni szerettem volna...

Telepíteni szerettem volna egy alkalmazást a telefonomra (Samsung Galaxy Mini) és azt írja ki h az alkalmazás nincs telepítve. A követelménye android 2.1, nekem 2.2 van. Tudna vki segíteni h mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

#Android #Samsung Galaxy Min #alkalmazás nincs telepítve
2012. nov. 27. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

A mini gyenge hardver, ARMv6-os a procija, lehet, hogy a játéknak, alkalmazásnak erősebb hardver kell.

Ugye nem a Play-ról töltötted le? Keress rá a Playon, ha nem kompatibilis a telefonnal, ki se adja.

2012. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, szar a galaxy mini, de neked nem az a bajod vele.

Létezik egy bug, amimiatt az utolsótelepítésnél egy ideiglenes fájlt nem törölt le az android, és ez miatt nem tudsz most telepíteni. Ha rootolt a telefonod, valahol az asec mappában meg fogod találni a tmp$... nem ugrik be a neve a fájlnak, lényeg, hogy tmp-vel kezdődik. ezt le kell törölni, és egyből menni fog a telepítés. nézz utána a google-ben. ha nem rootolt a telefonod, egy factory reset segít, de azzal minden adatot buksz.

2012. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi az infót,ennyire nem értek hozzá:D

viszont azt kifelejtettem h konkrétan a chat.hu alkalmazásról van szó,ami korábban is fent volt rajta,csak letöröltem,most pedig vissza akartam rakni,de ezt csinálja..próbáltam régebbi verzióval is..Nem playről van.

2012. nov. 27. 22:43
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! megpróbálom majd de még nem tiszta nekem teljesen,utánajárok
2012. nov. 27. 22:50
 5/6 A kérdező kommentje:
:D igen,mostmár azt is értem h miért van tele a memóriám miközben alig van rajta vmi app.
2012. nov. 27. 23:35
 6/6 krissz102012 válasza:
lehet hogy már késön irok, de mi volt am egoldás? nekem ugyan ezek vannak a Galaxy Ace-men :S és kb a játékok 80%-át nem is telepíti fel ez miatt :S
2012. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!