Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes vennem?

Milyen telefont érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Kb.50.000 Ft-ig keresek okostelefont, ami elsősorban legyen megbízható, ne kelljen naponta tölteni az akksiját, egyszerű telefonálásra,netezésre, zenehallgatásra és fényképezésre használnám. 21/L
2012. nov. 28. 11:31
 1/7 anonim válasza:
0%

Samsung galaxy mini

Samsung galaxy Y( young)

2012. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sony Xperia Sola csak sajna az 60ezer, esetleg ZTE Blade III az gyengébb valamivel, viszont 30ezerbe kerül csak(árához képest nagyon jó) Valamint a Telenor One touch S az olyan 45 ezer körül van (de ez nem biztos) viszont nekem az alcatel kb fél évig bírta csak.

Samsungot ilyen árkategóriában nem érdemes venni, mert túlárazott készülékek. 50ezerbe kerül a NOkia Lumia 610 ami nekem nem nyerte el a tetszésemet(alapból nem szeretem a WP-t)

2012. nov. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Esetleg, ha olcsóbb kategória is megfelelne, akkor még:

1. Sony Xperia tipo(25k)

2.Huawei Ascend Y200(20k)

Ezek, amiket soroltam mind a telenornál kerülnek ennyibe és mindegyik androidos telefon(kivéve a Nokia)

Többi szolgáltatónál nem ismerem az árakat.

2012. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ne kelljen naponta tölteni az akksiját


Így nehéz lesz. 1-1,5 napot bírnak általában, tehát ha azt szeretnéd, hogy a második napot is kibírják akkor bizony naponta töltőre kell tenned. Lehet ha spórolósabban használja az ember pl. csak 5 percekre ugrik fel a netre, másodperceket beszél, nem 1-2 órákat hallgat rajta zenét és ezen kívül minden ami fölöslegesen fogyasztaná az energiát kikapcsolsz akkor tovább is bírja, de akkor meg szerintem nem sok értelme van egy okostelefonnak.

2012. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Xperia Sola, Xperia U, Xperia Mini, Xperia Mini Pro

Egyébként semelyik okostelefon nem bírja 1-1.5 napnál tovább.

2012. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első akkora hülyeséget írt: 1) a mini és az y nem 50000-be, hanem 30000-be kerülnek, 2) mind a kettő nagyon gyenge minőségű és sz@r telefon a 30000-es kategóriában is.


Az xperia u az magasan a legjobb választás, ennyiért nem találnál jobbat

2012. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sony az mind sz@r
2012. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!