Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van mindenki oda a Sony...

Miért van mindenki oda a Sony Ericsson telókért?

Figyelt kérdés
Nem tudom h miért..a menüje nem is jó és én nem értem. sztem nem annyira jók...
2012. nov. 28. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
A Sony Xperia sorozat telefonjainak erősebb a hardvere és megbízhatóbbak mint az azonos kategóriában levő egyéb készülékek, főleg alsó- és középkategóriában.
2012. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok oda értük, viszont tény, hogy középkategóriában nincs jobb választás a Sonynál. És míg tesóm X8-a már tart majdnem két éve, az idő alatt már 1samsungot és egy telenor one touchot elhasználtam, pedig kb ugyan arra használjuk mindeketten.
2012. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi:) Mert én telót keresek, csak nem tudtam h miért van mindenki oda:D Köszi
2012. nov. 28. 12:43
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha 30 alatti árkategóriában gondolkozol, akkot esetleg Tipo, ha 60-80 körül, akkor Sola, U, J, Go, Ha viszont jobbat akarsz a Tiponál de nincs pénzed megvenni a többit 60-ért, akkor Nagyon jó ár érték arányú a ZTE Blade 3 (30k a telenornál) Ez felveszi a versenyt a 40-50ezres telefonokkal.
2012. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Mert megérik az árukat, átlagos felhasználónak tökéletes. Nekem speciel nem kéne, de ennek más okai vannak, másnak nyugodt szívvel merem ajánlani.


A menün nem tudom, miért kell lovagolni, ha nem tetszik, két mozdulattal lecseréled. Aki ennyit nem tud megcsinálni, az ne is vegyen okostelefont.

2012. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Beviz Elek ***** válasza:
Alapból nagyon jó telók, de számomra a qwerty elengedhetetlen. A SE-n kívül senki nem csinált normálisat. Talán még a motorola milestone jó (kinézetben), de hiába 1ghz, a sebessége nem éri el sem a mini pro, se a pro sebességét.
2012. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem a Milestone 1-gyel összehasonlítani, hanem a 2-vel. Az legalább olyan gyors, pedig sokkal nagyobb (és nagyobb felbontású) a kijelzője. A 3-ról nem is beszélve (bár az nálam kiesik, a pentile-os a kijelző miatt).
2012. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, írtad, hogy 1 GHz, akkor a 2-re gondoltál. Akkor az semmivel nem rosszabb a Sony-nál, csak normális romot kell rá tenni, a Motorola gyári romjai szerintem gyengék - cserébe van millió főzött rom. Nekem Defy van, ugyanaz a hardver, mint a Milestone 2, 1 GHz-en ugyanolyan teszteredményeket produkál, mint a Sony-k, 1.2 GHz-en pedig jobbakat.
2012. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elég jóh hardveresen, szerintem élettartamra is megbízhatóak, és árukhoz képest még egész minőségiek is külsőre....röviden tehát az ár-érték aránuk jó.
2012. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Beviz Elek ***** válasza:

A gyártási technológia miatt a snapdragon (pro esetében Qualcomm MSM8255 Snapdragon) chipset erősebb mint a milestone 2 TI OMAP 3630 chipsete.

Nézegettem, mert mindkettő telefon tetszik (a motorola talán szebb is), de utána jártam és a texas instruments cuccai nem a legjobbak...


Viszont milestone 3 miért nincs itt? Se a samsung Attain? Egy üzletet sem találtam ami árulná.

2012. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!