Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Skype-ot használ valaki...

Skype-ot használ valaki telefonálásra? Nem hanghívásra, telefonhívásra. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Konkrétan elő lehet fizetni arrra, hogy korlátlanul beszélhessünk pl Magyarországon. Van-e valamilyen tapasztalata bárkinek? Az árakat tudom, a minőség, megbízhatóság érdekel.

2012. nov. 28. 14:28
 1/3 anonim válasza:
82%
Én akkor használtam a skype-ot erre a célra, amikor a barátaim Belgiumban laktak 4 évig. Sokszor volt rá példa, hogy nem volt bekapcsolva a gép illetve csak pár szót akartam velük beszélni, ilyenkor mindig skype-on hívtam a vezetékes telefonjukat. Soha semmi probléma nem volt. Illetve itthon is szoktam róla vezetékes telefonokat hívni itt sincs probléma. Mobilt nem hívtam róla még, erről nem tudok nyilatkozni. Remélem segítettem.
2012. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából az lenne jó, ha ipadről vagy okostelefonról skype-on keresztül, (3g-n persze) lehetne beszélni, megspórolva ezzel a percdíjakat... Lehet, megéri! Kérdés, milyen a minősége, szaggat-e, stb.
2012. nov. 29. 10:37
 3/3 anonim válasza:

Sajnos a Skype sokszor használhatatlan, annak ellenére is, ha jó internet kapcsolatod van. 3G-n még bizonytalanabbá válik a helyzet, néha jó, néha nem, aminek részben maga a Skype rendszere, részben a gyenge internet kapcsolat az oka.


A Vodafone mobilnettel katasztrófa Skype-ot használni, azt nem ajánlom.


Volt havi 60 perces előfizetésünk magyarországi vez. számokra a Skype-nál, többnyire jól működött, de időnként megszakadt azért és a hangminőség is kb. 20%-ban kifogásolható volt.


Erre sokkal jobbak a VOIP szolgáltatók és nem bonyolultabb vezetékes számok hívására használni őket, mint a Skype-ot.

2013. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!