Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok?...

Harangozó Gábor kérdése:

Melyik telefont választanátok? Ha valamelyik telefonnal van tapasztalatotok /véleményetek azt is szívesen fogadom.

Figyelt kérdés

1. Nokia lumia 710

2. Sony xperia U

3. Sony xperia miro

4. Sony xperia tipo


Akkumlátorokról tudnátok mondani valamit? Melyik meddig bírja kb általános használat mellett?



2012. nov. 28. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

ezek nem egy árkategória... ezek közül az U-t választanám

aksi kb mindegyiknél addig bírja 1 max két napig de általában naponta tölteni kell

2012. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neke u-m van, és nagyon elégedett vok vele, az üzemideje átlag hadználat nellett 1,5 nap, mert én intenzïv használattal kibírom az 1 napot.


Egyébként meg én is az u-t választanám, nem azért mert az van nekem, hanem azért mert ez a legjobb a 4 közül.

2012. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lumia 710-em van,március vége óta.Folyamatos adatforgalommal,kis zenehallgatással,kis wifivel,jó egy nap,de akkor megy a facebook ezerrel:) elérhető vagyok csevegőn 0-24:).Nyílván ha kikapcsolod a mobilnetet,meg no wifi,akkor 4 napig is bírja.Egy napot kényelmesen bír,este meg úgyis feldobod töltőre.Amúgy imádom,nem akad,fagy le.Nemsoká jön a Windows Phone 7.8 frissítés,az még jobb lesz.Király telefon.Sony-kat nem ismerem,de állítólag még ők optimalizálják legjobban az Androidot,nem olyan lefagyósak mint egy Samsung,de javítson ki valaki ha tévedek.
2012. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!