Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények Sony Xperia J-ről?

Vélemények Sony Xperia J-ről?

Figyelt kérdés
Eredetileg Nokia Lumia-t akartam az új Windows Phone 8al, de azt olvastam itt hogy állítólag még egy évet várnak vele....a telóm meg már nagyon rossz így szeretnék egyet jövő év elején. Erről vélemények? Azért ez mert közép árkategória és legfőképp azért mert ha veszek akkor már Android 4.0-át akarok. Amúgy nő vagyok, igazából neteznék, facebookoznék na meg telefonálnék rajta és ennyi. Játszani nem szoktam. A nokia lumiákból már teljesen kiábrándultam, pedig mindig csak Nokiám volt, mert azt mondják ezekkel nem lehet olyan egyszerűen adatokat rakni a gépre, macerás a csengőhang beállítás, sőt állítólag sms hangot sem lehet beállítani, nem lehet kikapcsolva tölteni meg ilyenek, ja és háttérképet se lehet beállítani. Ezek alapján jó lenne nekem egy ilyen sony xperia j? Köszi :)

2012. nov. 29. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó telefon. A mai Sonyk nicnsenek túlárazva, ár/érték arányuk jó. Ilyen árkategóriában ez a telefon az egyik legjobb választás, a leírtak alapján Neked tökéletes.
2012. nov. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) és szerintem év elején fog esni az ára? gondolom jönnek ki új telók azért gondoltam hátha lejjebb megy ennek is :)
2012. nov. 29. 11:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni már az új Lumiákat, igaz nem szolgáltatónál. Igaz jóval drágábbak az általad kinézett telefonnál.
2012. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Tess: [link]


Itt Bővebb infot kapsz.

2012. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. nov. 29. 12:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Amire használnád, arra jó, de ennyiért minden téren jobb az xperia u és sola.
2012. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen, értem de azokon nem android 4.0 van és már veszek akkor olyat akarok amin az újabb van.
2012. nov. 30. 10:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak ezek kellenek,akkor ott van a Sony Xperia Tipo és Miro.
2013. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már xperia u lesz, azt mondták abban az árban az a jobb.
2013. márc. 1. 16:19
 10/10 anonim válasza:

viszont az u-nak nagyon alacsony a készenléti ideje (250 v. 260 óra asszem)...ez semmi...bár nem tudom hogy ez mennyire számít neked.


L23

2013. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!