Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony xPeria U-m!...

Akos.szakacs kérdése:

Van egy Sony xPeria U-m! Nagyon tetszik, tenyleg nagyon, de sajna nem birja tovább egy töltéssel fél naptól! Mi a csoda lehet ennek az oka? Forumokon, meg mindenfelé azt olvastam, hogy legalább másfél - két napot ki kéne hogy birjon.

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hogyan használod.

Szinte bármelyik okostelefont fél nap alatt le lehet meríteni.

2012. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a telefonom egyszer kibírt egyhuzamba 3 napot de akkor nem értem hozzá kb egy percet se. Ha egész nap a kezedben van, akkor normális a fél nap.
2012. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha "nem bántom", max 1-1 félperces telefon naponta, akkor elmegy 5 napig, ha kergetem fél nap, egy Blade.

Telefonomon meg tudom nézni a statisztikát (tableten is) mitől is fogyott el belőle a szufla.

Még ha ment is a WiFi, GPS, NET akkor is több mint 65% a képernyő! Ebből indulj ki, ha nézel rajta bármit akkor bizony merül rendesen. Ha visszaveszed a használható minimumra a fényerőt sokat nyerhetsz.

2012. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Néhány jó tanács (nekem is u-m van, és kibír intenzív használattal 1 napot): ha sötét van, vedd le minimumra a fényerőt, úgy is mindent látni fogsz, játék után mindig a vissza gombbal lépj ki a játékból, mert valamikor egy komoly játék a középső gomb megnyomása után még benne marad a ram-ban, ha nem használod, kapcsold ki a wfit, gps-t, bluetooth-t, ne tölts le olyan alkalmazásokat, amik folyamatosan futnak a háttérben.

Egyébként meg szerintem is nézd meg a statisztikát a beállítások, állapot, akkumulátor használat-nál, mert ott meg tudod nézni, hogy mi fogyaszt annyit. Nekem pl a kijelző csak 54%-ot visz el a teljes fogyasztásból, mert alig használom a max fényerőt.

2012. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!