Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek hívogatás ellen?

Mit tegyek hívogatás ellen?

Figyelt kérdés

Öt napja minden nap felhív délelőtt, vagy kora délután egy hetvenes szám. Először felvettem, mert nem tudtam ki, de letette. Utána felhívtam egy másik számról, mert azt hittem, fontos, de csak zene szól benne.

Külföldön vagyok, úgyhogy nem fogom többször felvenni és felhívni se, de már hallottam egy csomó rémhírt, hogy ha egyszer felvettél egy telefont, akkor mennyi pénzt fog levonni, blablabla... Mivel innen 800 Ft-ért kezdeményezek hívást, illetve 200-300 Ft-ért fogadok, bele se merek gondolni, mi lenne a végösszeg...

Ötlet?


2012. nov. 29. 12:32
 1/7 anonim válasza:
Ne vedd fel tobbet elobb-utbb abahagya!egy orult vki lehet.
2012. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez biztos valami automata.Mivel jön a karácsony ezért valószinüleg valami adományvonal vagy lehet,hogy valami tv vagy telefonelőfizetés,biztositás vagy ilyenek.Ne foglalkozz vele.Ha külföldön lennék akkor csak olyan számot vennék fel amit ismerek.
2012. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ő hív, az ő pénze megy, külföldről meg pláne.

Vedd fel tedd le a telefont és hagyd úgy. :D

2012. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, persze jegyezd meg a számot és amikor felveszed, következő alkalommal bele se hallgass.

A lenyomozást ilyen esetben azt hiszem kizárhatjuk. :)

2012. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi az a szám?


amúgy, ha te is 70-es vagy, simán lehet, hogy a voda hív, pl, ha tartozás van, akkor szoktak, és automata. ha megírod a számot, megmondom, hogy az-e, amire gondolok.

2012. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A lányom telefonjára jött ilyen fajta hívás volt, hogy óra közben :-( le lehet tiltani a telódon a számot tiltólistára lehet tenni.
2012. nov. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem 2-3 napot vagyok külföldön, hanem most 2 hónapot, ezért nem tudom megtenni, hogy egy hívást sem veszek fel. Sajnos produkál érdekes dolgokat a hálózat, néha a bekapcsolt számot is ismeretlennek írja, de azokat nem veszem fel, csak ha látom a számot.


Harmadik válaszoló! Mint írtam, 200-300 forintot fizetek a hívásfogadásért, így értelemszerűen nem éri meg felvennem a telefont, mondván, hadd fogyjon a másik pénze, mivel nekem 10-szer annyi fogy. Otthonról ugyanannyiért hívnak, nekem kell a kapcsolási díjat fizetni.


Nem 70-es vagyok, hanem 20-as, az pedig amúgy is kizárva, hogy tartozásom lenne.


Hatodik válaszoló, ilyet hol tudok megtenni? Gondolom csak központban, de nem tudok most oda bemenni, telefonálgatnom meg mint írtam, nagyon nem éri meg.


A szám pedig: 06 70 435 9834

2012. nov. 30. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!