Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet nagyobb teljesítményű...

Lehet nagyobb teljesítményű akkut belerakni?

Figyelt kérdés
Ha van egy mobil telefon aminek az akkuja már nagyon keveset bír, 1 nap alatt lemerül, lehet bele tenni nagyobb teljesítményű akkut? A mostani 1150mAh és mondjuk lehetne beletenni 1600 mAh-est? Ha minden további adat megegyezik. Tudom sokan azt írnák hogy vegyek bele ugyan olyan teljesítményű újat, de kíváncsiságból kérdezném, hogy lehetséges ilyet csinálni? A válaszokat előre is köszönöm.

2012. nov. 29. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet,az sok mindentől is függ nem úgy van mint egy autó aksi mert nem mindegy hogy hol van az érzékelő mellesleg ha nagyobb teljesítmény nagyobb aksit eredményez tehát nem ér bele
2012. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezért szokták általában az Extended Battery-t külön, hozzá gyártott hátlappal árulni...


A telefonod típusád írd be a google-be és utána egy extended battery kifejezést.Ha találsz hozzá, akkor nyilván van, ha nem, akkor nem.A kínai gold akksikat, amikre ilyen 1800-2000 mAh-h van firkálva, azt élből felejtsd el, kb annyit tud, mint a gyári.Ha találsz a telód típusához, akkor ajánlom a Mugen Power akksit.Igaz, messze drágább, mint a legtöbb extended battery, viszont ez tényleg képes annyit kiadni magából, mint amennyi rá van írva.Még arányaiban nézve is, a gyári akksikhoz képest is.

2012. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A telefon egy kínai klón telefon, android g10 a neve, kaptam, nem én vettem. És minden nagyon jó rajta azon kívül hogy 1 nap alatt lemerül az akksija. Ezért gondoltam valami márkásabb telefon akksiját belerakni, mert ez a telefon a htc g10 (külföldön) magyarországon htc desire HD néven fut. És tök ugyan olyan, jó nyilván nem olyan gyors, meg ilyenek de teljesen ugyan olyan a szerkezete, még az akssija is, csak gondolom mivel kínai kevesett bír, ezért gondoltam egy htc aksit belerakni.
2012. nov. 30. 08:12
 4/4 anonim ***** válasza:
A külsején kívül minden gyengébb benne....elhiheted, az akksi is, bár a DHD sem bír sokkal többet.Egy okostelónál 1 nap egy jó átlag.Ha a csatlakozók ugyanott vannak, mint a dhd esetén, akkor a mugen power tuti gyártott hozzá extended battery-t, de elég sokba fog fájni.
2012. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!