Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lassul be néha az...

Mitől lassul be néha az Xperia U-m? Elvileg automatikusan szoftvertfrissít és most a legújabb elérhetőt töltötte le, de elég zavaró hogyha kilépek egy alkalmazásból lassan áll vissza a háttér. Vagy ilyen az android rendszer és ezért szídják néhányan?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért áll vissza lassan a háttér, mert valószínűleg egy nagyobb alkalmazást/több alkalmazást futtattál aminek nem volt elég a RAM ezért a rendszer "kilőtte" a hátteret, widgeteket, stb, hogy ram-ot szabadítson fel.

Egyébként meg pl az iOS azért "smooth"-abb, mert a rendszer nagyobb erős forrást fordít az éppen futtatott alkalmazásra, stb míg az Android mindenre ugyanannyi erőforrást ad. (ebben nem vagyok biztos de így tudom ha nem jól tudom akkor kérlek javítsatok ki)

Nekem Xperia S-em van, mert nem igazán kedvelem az Apple-t és néha ez is beszokott laggolni de ezért várom már nagyon a Jelly Bean-t rá, mert az abban lévő Project Butter pont ez hivatott javítani.

Tessék itt egy rövid cikk a Project Butter-ről

[link]

2012. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na el is írtam az első válaszomban, hogy az ios nem az alkalmazások élveznek nagyobb prioritást hanem a megjelenésért felelős szálak. :)
2012. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Áhá :D Okés köszönöm!
2012. nov. 29. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!