Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperis T, Samsung galaxy...

Sony Xperis T, Samsung galaxy s3, vagy Iphone 5?

Figyelt kérdés

Először csak ha a hardvereket nézzük (kijelző, gyorsaság, használhatóság stb)

Másodszor pedig ha az oprendszereket nézzük, akkor android, vagy IOS?

Harmadszor: Végső konklúzió?


2012. nov. 29. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Xperia T jobb és olcsóbb mint az Iphone, Iphone 5-öt jelenleg nem érdemes venni mert drágák mindhárom gb-os választékban, inkább várj azzal

Xperia-nak nagyobb a kijelzője, gyorsaságilag is valamelyest versen az iphone-al használhatóságáról pedig annyit hogy sokoldalúbb, a megapixel is nagyobb, és kamerája is jobb

Iphone-nál csak a retina kijelzőt és ios-t fizeti meg az ember majd 200ezer ft-al, ami butaság és elkapkodás

A hardverezését elkapkodták a vége felé, azt mondják hogy arra mentek minél gyorsabban piacra kerüljön


Tehát Xperija szebb-jobb csak japán minőség, én is fogok venni de még nem jött a fizetésem kiegészítése

2012. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Első sorban, ha a hardvert nézzük akkor Galaxy S3. Igaz én iPhone 5 párti vagyok, de ezt nem nehéz belátni. Használhatóságát tekintve iPhone vagy S3, de ez csak megszokás kérdése. Mindegyik telefonnak meg vannak a saját hülyeségei, de szerintem az iPhone menüjében hamarabb megtalálod elsőre a dolgokat. Operációs rendszer: Mérlegelni kell, hogy mire használod a készüléket, de én az iOS-t megbízhatóbbnak tartom, stabilabb, de az androiddal ellentétben itt a beépített térkép elég gyér még. Ha gyakran töltesz le alkalmazásokat, és hajlandó vagy értük fizetni is (az iPhone 5 még nem jailbreak-elhető) akkor jobb minőségű alkalmazásokat találsz az AppStore-ban mint a Google Play!-ben. Bár igaz, hogy a nagy nevű cuccok minegyik platformon jelen vannak.


Konklúzió: Lehet elfogult vagyok, mindenkinek megvan a saját meggyőződése, de ha most kéne vennem akkor iPhone mellett döntenék. Ha te az S3 mellett döntesz, azt sem fogod megbánni, de a nagy méretet szokni kell.

2012. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És a kijelzője a 3 közül melyiknek legszebb?
2012. nov. 29. 19:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Kijelző:S3

Gyorsaság: szerintem egyikkel sincs probléma kétlem, hogy befagynak egy-egy mai játék alatt

Használhatóság: megszokás kérdése valakinek túl nagy az S3 nekem pl az Iphone5 túl hosszú T-t még nem fogtam

Oprendszer: Én android párti vagyok, tehát elfogult így erről nem nyilatkozom:D

Végső konklúzió: Iphone túl drága, Sony vagy Samsung, én a Samsungot választanám, de bármelyiket is választod, jól jársz.

2012. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Xperia t.

Hardverben az s3 szintjén van, pedig két magos, a kijelzője az a legszebb a három közül, ahogy a kamerája is,az anyaghasználata sokkal jobb, mint az s3-é, iphone 5-öt meg nem érdemes venni, mert a tudása a t és az s3 környékén van, ahogy a sebessége is, de sokkal drágább.

2012. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kijelzőjénél én a nagyságot gondoltam mérvadónak, ezért írtam az S3-at "szépségre" nem tudok választ adni, mert T-t még nem láttam
2012. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A felsorolt telefonok meddig bírják egy töltéssel? Olyan rémhíreket hallottam, hogy a galaxy s3 egy fél napig bírja egy töltéssel. Ez igaz? És a többi?
2012. nov. 29. 19:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindegyiket tölteni kell naponta, de az S3 bírja a legjobban szuflával.
2012. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Galaxy S III-nak a legjobb az aksija. Ráadásul van energiatakarékos üzemmód is benne, ami meghosszabbítja az üzemidőt. Így én ezt ajánlom. Ja és kedves első, az S3-nak a legnagyobb a képernyője: Xperia: 4,65"; S3: 4,8". Gyorsaságban kb ugyanottvan mind a 3, mert használatkor úgysem látod, max szintetikus teszteknél.

Szerintem az android jobb, mert személyre szabhatod, nyitottabb és jobban átláthatóbb(számomra). Viszont az IOS egy bombabiztos oprendszer, úgyhogy ez kevesebbet fog akadni, mint az android.

végső konklúzió: s3. legjobb aksi, android, négy mag(így szinte egy egész életre szóló befektetés) és szerintem a kijelzője is szép.

2012. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sebességben egy szinten vannak, de az iphone nem éri meg, az s3-nál meg jobb a t: élesebb kijelző, sokkal jobb kamera és anyaghasználat, jobban optimalizált. Az s3 mellett csak a kicsit jobb üzemidő szól, de ha keményen megdolgoztatod őket, akkor mind a három egy fél nap alatt lemerül, ha keveset használod őket, akkor mind a 3 kibír 2 napot is.

Egyébként meg minden telefonon van energia takarékos üzemmód.

2012. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!