Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyennek találjátok a Samsung...

Milyennek találjátok a Samsung Galaxy S okostelefont?

Figyelt kérdés
csak írjatok véleményeket.

2012. nov. 29. 17:24
 1/3 anonim válasza:
Jónak :)
2012. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fantasztikus, kb. az összes HD játék simán fut rajta (Dead Space/Fast Five/Rainbow Six/Real Racing 2 és még sok más), strapabíró, jó a kijelzője, büszke vagyok rá! Nem a legjobb, de erős, gyors telefon, megállja a helyét a mai világban.
2012. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én másfél évig gyilkoltam egyet ,szinte az összes adottságát kihasználtam és kb összesen 5 ször volt kikapcsolva:OO asszony megörökölte már lassan fél éve nyúzza ..hibátlan azóta is.nem birom nézni amikor berakja a kulcsai mellé kitépem a hajam,de szinte hihetetlen de a kijelző karcmentes(gorillaglas)!!anyaghasználat a kijelzőn kívül elég gyatra,hátlap szinte attól is karcos lesz ha ránézel de azért egybe van nem az a nagyon recsegős ropogós.kameránál hiányoltam néha a vakut(led) de amugy nagyon jó képeket lehet vele csinálni,van panoráma is.a procija a mai napig megállja a helyét,internetezni is tökéletes(bizonyos keretek közt).3d s játékok jók.GPS és a Wifi elég bika.kijelző (amoled) brutál szép,és szinte oldalrol is látni.jól és könnyen rootolható,erős hardver.tökéletes társam volt ,nem bántam meg ....

üdv

2012. dec. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!