Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek mennyi számít egy...

Nektek mennyi számít egy telónál a külső?

Figyelt kérdés

mert úgy veszem észre az senkinek nem számít, pedig vannak olyan ronda mobilok


pl: iphone az szép, az xperia az bűn ronda


2012. nov. 29. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
A telefon szépsége szubjektív, mert valakinek ez valakinek az tetszik.
2012. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mai Sonyk kinézetre nekem se jönnek be, viszont az Iphone se. Vásárlásnál nem számít a külső, legalábbis nem az alapján döntök.
2012. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nem értek egyet a kérdezővel. Az iphone egyáltalán nem szép azzal az egy túlméretezett gombbal az elején. Az Xperiákból meg csak idén legalább 10-15 tipust adtak ki, melyikre gondolsz akkor amikor csúnyának nevezed?

Egyébként fontos a külső, de kevésbé fontos mind az ami benne van, legalábbis nekem. Ettől függetlenül Xperia arc S-em van, ami szépségben agyonveri az iphonokat.

2012. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az arc a legrondább:D
2012. nov. 29. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy nem szép dolog provokálni az nálad okosabb embereket?
2012. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ezt nem provokálásnak szántam


amikor megláttam az újságba, mondom úristen 84-et kiadni ezért a rondaságért


még az ilyen xperia j,s,p nem rossz, de az arc hát öcsém, van egy ízlésed

2012. nov. 29. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont az xperia-k szépek.
2012. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kifejtem bővebben a válaszom, mert előbb nem volt időm.

Szerintem az xperia-k igen is nagyon szépek, elegánsak, és mégsem azok a ronda lekerekített szappantartók, egyszerűen sugárzik belőlük a minőség. Egyébként meg nem értem, hogy lehet csak úgy nagy általánosságban kijelenteni, hogy csúnyák, meg mind egyformák, mert ahogy előttem mondták, legalább 10 új modell jelent meh csak idén, és ezek közül csak az s p u hasonlít egymáshoz, a sola-nak a kinézete össze sem hasonlítható a többivel, a tipo-t meg vegyük a sola kistestvérének. Aztán ott van az ion, ami szerintem a legszebb telefon, ami valaha készült, ott vana t, ami szintén teljesen más, a go, j, neo l... És még azt szeretem az xperia-k designjában, hogy előremutatóak (xperia s, p, u: alsó átlátszó csík, sola, go, tipo: kiugró képernyő. Ezek lehet, hogy nem tetszenek mindenkinek, de legalább nem egyhangúak.). A többi gyártó semmi újat nem tud belecsempészni, pl a samsung arra törekszik, hogy minél kissebb kijelző legyen minél nagyobb telefonon (alsókategória: galaxy mini, y, ace), felsőben meg csak egy lekerekített szappantartót adnak ki egy középső gombbal, már 2(!!!) éve. Ez szerintem sokkal unalmasabb, és jellegtelenebb, és szerintem rondább is, mint a sony designja. Vagy vegyük az iphone-t. Már az első iphone óta alig változott a design. Ez számomra már kezd marha unalmas lenni. És ugyan ez a bajom a legtöbb gyártóval. Semmi innovációt nem tudnak bemutatni, csak őrült módra növelik a kijelzőt, és a processzormagok számát.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nekem a kinézet olyan 5-10%-ban befojásolja a döntésemet.


Ui.: egyébként fogadni mernék, hogy ha nem lenne galaxy és iphone mánia, akkor senki nem venné a samsung és iphone kinézetű telefonokat, mert a mánia befojásolja az emberek szépségérzetét, mint pl a ruhák, vagy autók... Lehet, hogy bűnronda, amit felveszel magadra, de mégis szépnek érzed, mert ez van a divatban, és mindenki ilyen cuccban jár.

2012. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bambusz1 válaszában minden elhangzott ami kellet és fellehetett sorolni :D iphone unalmas már tényleg 1 kis vacak gomb középen meg skin...
2012. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!