Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte grand x in tulajok ide?!...

Zte grand x in tulajok ide?! Legyszi! :D

Figyelt kérdés
gondolkodom, hogy veszek egy ilyen telefont, de kivancsi lennek az akku idejere, eleg sokat hasznalnam bongeszesre, telefonalasra, chat, sms, szoval kivancsi lennek mi a ti tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? a mobilarenas teszt nemigazán kielegito nekem, szivesen vennek razr maxx-ot, de az tul draga nekem, viszont azt olvastam valahol, h az intel proc jot tesz a fogyasztasnak, ezert gondoltam, h talan ez a telo is a mai atlag felett van uzemidoben, igy van ez?

2012. nov. 29. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elmond mindent.

[link]

2012. nov. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mint mondtam a maxx tul drága, a zte grand x pedig nem az intel processzoros, de azért köszi h probáltál segiteni meg ejfel utan is :D
2012. nov. 30. 00:58
 3/7 A kérdező kommentje:
tehat engem az uzemido tapasztalatok erdekelnek, tobb orat neteznek rajta + telefonalas + sms, neha jatszanek csak, az annyira nem erdekel, az a baj h a mostani telom sem bir 1 napot se ha tenyleg hasznalom :( marpedig szeretnem..
2012. nov. 30. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ZTE Grand X In tulaj vagyok, folyamatos böngészés, chat, facebook, közösségek.. max 4 órahossza kb. /Egy aktív okostelefon használó/
2012. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ohh kicsit jobbra szamitottam, köszi a választ!
2012. nov. 30. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Samsung note 1.5 óra!!!
2012. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat ja erre figyelhetnenek a gyartok, mert szep dolog a hd kijelzo, 4magos cpu stb. csak eppen hasznalni nem lehet mert pillanatok alatt lemerul.. :(
2012. dec. 1. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!