Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iOS jobb mint az Android?...

Az iOS jobb mint az Android? Ha igen akkor miben jobb?

Figyelt kérdés
Most vennék egy új telefont és az Iphone 4s-en és az Xperia T-n gondolkoztam.Melyik lenne jobb?

2012. nov. 30. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az optimizációban jobb az iOS. De ezek közül a T. Talán az iphone 4s (vagy 5) van a T szintjén.
2012. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Örök kérdés. Az almafanok almáznak, a droidfanok robotolnak. Próbáld ki mindkettőt és meglátod neked melyik jön be jobban. Ha ilyen kérdést raksz fel, nem hinném hogy annyira érdekelne az android minden része, bár szerintem JailBreakelni sem szeretnéd az iOS-t hogy tudj külsős alkalmazást is telepíteni.. Alap usernek úgy gondolom Android, gazdag usernek meg iPhone (így meg tudsz venni minden programot AppStore-ból)
2012. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
A t az jobb, mert hiába az ios kissebb rendszerigényű, a t hardvere annyival erősebb a 4s-énél, hogy simán behozza azt, valamit a t minden másban jobb, és még nem is beszéltünk az android előnyeiről.
2012. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a 4s jobb , a sony-kon az optimizáció a béka segge alatt...

(tudom mert használtam)

a hivatalos frissítések a droidon elcseszhetik a telefont.... (szintén tapasztalat)

az iPhone-on ilyen nem fordul elő

2012. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!