Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy az android...

Miért van az hogy az android azért "jobb" a wp-nél mert több játék van rá?!

Figyelt kérdés
Eddig bárkit megkérdeztem mindenki ezt mondta! mind az aki 30ért mind az aki 120ért vesz telefont. Csak velem van a baj hogy 20évesen nem játékra kell? o.O
2012. nov. 28. 22:23
1 2 3
 1/22 Beviz Elek ***** válasza:
Mert nem azért jobb... Hanem mert sokkal több lehetőséget nyújt
2012. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mivel nyújt többet mint a WP? mi az a fontos dolog ami nincs rá?
2012. nov. 28. 22:28
 3/22 anonim ***** válasza:
Testre-szabhatóság, pl.
2012. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

ezzel tudnak érvelni na:D egy átlag okostelefon-használó nem ért a telefonokhoz és mivel az android népszerűbb rámondja, hogy sokkal jobb érvnek meg ott a játék és cső

én nem mondom, hogy jobb csak azt, hogy a wp-t nem komálom

2012. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De ha nem csak azt mondanák az emberek hogy több a játék rajta akkor nem akadnék ki de így ... Végül is a csempéken is lehet alakítani. :D
2012. nov. 28. 22:36
 6/22 anonim ***** válasza:
értsd már meg, hog yezzel tudnak érvelni ez olyan, mint mikor egy nő rámondja a suzuki swiftre, hogy az jobb kocsi, mint a ferrari, mert a suzuki kék és ő a kéket szereti:d
2012. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
:DDD ez olyan mint: azért nem kell suzuki mert papír a kasztni (az új szériákban már erősebb). Kérdem én hogy ütközni akarnak vele vagy micsoda?!
2012. nov. 28. 22:41
 8/22 Beviz Elek ***** válasza:
81%

soha nem tapiztam wp-s telót, de az android kétségtelenül sokkal elterjedtebb, tehát sokkal többen foglalkoznak vele, tehát sokkal több custom kernel és custom rom van az androidos telókra. Főleg azokra amik nagy mennyiségben keltek el...


Ha már feldobok egy f.sza romot kernellel, akkor azt úgy alakítom át maganak ahogy akarom (mert ugye sajátot azért nem tudok létrehozni). De kicserélem az appokat olyanra, amilyenre csak akarom. Persze launchert is olyat rakok rá amilyet csak akarok... Ha meg a wp tetszik, akkor androidot átalakítom wp kinézetűre....

2012. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

A testreszabhatóságot emelik ki a legtöbben mint az Android fő erényét de ezt nem tudják jól kifejteni. Az Android nézhet neked úgy ki felületre mint a WP akármelyik változata, vagy az iOS ha azt szereted, de ami a legjobb, hogy ezektől a kötött dolgoktól lemondhatsz és ha neked az a fontos akkor egy teljes képernyős naptár vagy egy hurrikán animáció, esetleg slideshow meztelen nők lehetnek a főképernyődön.

Kihelyezheted a kedvenc alkalmazásaidat, nem egybe öntve kapod őket, valamilyen menü alatt, vagy a főképernyőn és persze ezt is megtalálod/megkaphatod ha ezt szeretnéd.


De haladjunk tovább. Az előző válaszoló írt a főzött romokról custom kernelekről. Én írnék a rendkívül jó USB OTG szolgáltatásról (amivel egy egyszerű átalakító segítségével tudsz USB eszközöket a telefonodhoz csatlakoztatni).

És mind e mellett ott van a szabad hozzáférés(!!!). Ez az amit a WP soha nem fog nyújtani (és igyekeznek az androidot is egyes gyártók betörni de nem fog nekik sikerülni :D) Mi ez? Az hogy rádugom a gépre és mindenféle telepített szinkronizálós kliens nélkül másolom rá a zenéim, a videóim, a képeim vagy amit csak akarok.

Többet ér ez nekem mint a WP zunestul a Symbian Ovistól és az iOS iTunestól. Elismerem az ő nézőpontjukat is, de nagyon örülök hogy van egy ilyen rendszer is a palettán mellettük :)


Mint Blackberry tulaj (is) egyelőre a BBnek is megvan ez a képessége (bár tény hogy meg kell érte szenvedni :P) és nagyon remélem hogy a 10re csak jobb lesz a szabad gépre csatlakoztatás része (a Playbook tanulságai szerint nem lesz az :P). Így az android tűnik az egyedülinek jelenleg.

2012. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

A Wp nem nyílt meg??? Akkor a wp8 ugyan olyan, mint a wp7???

Kérdező: átlagosan gyorsabb a wp, és stabilabb. Ebben jobb. Na meg értelmes alkalmazások vannak rá.

2012. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!