Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobil való nekem?...

Milyen mobil való nekem? Fotózás fontos!

Figyelt kérdés

Akik értetek hozzá, tudtok kicsit segíteni?


A következők a szempontjaim:

- felnőtt nő vagyok, 38, nem egy kütyürajongó fiatal :)

- A LÉNYEG: a fényképezőgépe legyen nagyon-nagyon jó, imádok fotózni, de nem hordok magammal fényképezőgépet, ily módon mégis mindig lenne nálam

- Internetböngésző jó, ha van (lehet rajtuk you tube-on filmet nézni??)

- wifi

- GPS

- RÁDIÓ

- zenelejátszó

- esetleg net-telefon (ingyen lehet beszélni)- nem a legfontosabb

- sok névjegy és SMS férjen el


Amit NEM akarok:

facebookozni

játszani

alkalmazásokkal szórakozni

stb, szóval ilyen szempontból lehet teljesen fapados :)


Ja, és a Telenor vállalati listájáról válogathatok (ami mindig változik, és mivel nem sürgős a vétel, még rákerülhet a listára, mire odajutok): [link]


És persze 10-20-30 ezer körül szánnék rá (max 40).


Előre is köszönöm, ha valaki rászánja az időt a problémámra!


:)


2012. nov. 30. 22:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

rosszul linkeltem


[link]

2012. nov. 30. 22:49
 2/15 anonim ***** válasza:

Amit te akarsz az 100 ezer fölött kezdődik.

Persze attól függ milyen minőségben akarsz, de ha olyat, ami megközelíti egy jobb fényképező minőségét az mindenképp 100+ ezer (konkrétan Lumia 920-ra gondolok).

30-40 között valamelyik Sony-t nézd meg, Xperia tipo, Xperia Mini, vagy Live with Walkman, biztos találsz mintát, hogy milyen képet csinálnak.

2012. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mobilarénán nézelődj, ott tesztelve vannak a telefonok és képeket is mutatnak, hogy milyet csinál
2012. nov. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
előző volnék... szerintem mindenkélpp okosteló kell nekeed a wifi és youtube miatt... 2 telefont tudok ajánlani, sony xperia tipo vagy zte blade 3... olvasd el a mobilarénán mindkét telefon leírását és döntsd el melyik jó neked
2012. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

xperia tipo fotózásra valószinű jesszus xd... ennél még egy lumia 610-es kamerája is százszor jobb képet csinál ami kártyásan 39.

bár itt a nagyon-nagyon jó hát,ez nem tudom mit takar, de a megvehető legjobb a nokia 808 ami kilöve mert 190.000,ezután a legjobb a nokia 920 ami 130, az egésznek a legalja minimum egy 8mpxeles készülék normális optikával..de ennyiért nem lehet nagyon-nagyon" jó kamerával rendelkező telefont venni.

2012. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
lumia 800 8mp-s kamera
2012. nov. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
tipoval is lehet fényképezni gondolom, hogy nem díjnyertes képeket akar csinálni csak mondjuk megörökíteni, dolgokat...
2012. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

xperia ray, 8 mp kamera + hd videófelvétel.


45k körül lehet kapni.


Esetleg xperia mini, 5 mp kamera + hd videófelvétel.

30-35 körül van.

2012. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, nézegetem a teszteket!
2012. dec. 1. 01:10
 10/15 anonim ***** válasza:

ahhoz gratulálni tudok, hogy lumiát mondjátok neki


szerintetek, milyen könnyen tudja majd a képeket a telóról a gépre tölteni?

2012. dec. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!