Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tud xperia p androd marketh...

Nbrigitta kérdése:

Ki tud xperia p androd markethez kódot?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Most vettem egy xperia p-t.Leakartam rá tölteni az abdroid marketet és kért egy kódot.Ha jártasak vagytok ebben a dologban kérlek segítsetek.A válaszaitokat előre is köszönöm!
2012. nov. 30. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
az már google play és elvileg (legalábbis nekem rajta van) rajta kéne lenni a telódon nemtudom milyen android marketet akarsz letölteni és milyen kód kell de rossz helyen járhatsz:D nézd meg, hgoy van e olyan a telefonodon(a menübe) hogy google play vagy play áruház
2012. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne semmilyen kódot kérnie. Belépsz a Google fiókodba, megnyitod a Play áruházat, keresel egy ingyenes alkalmazást (vagy ha van bankkártya hozzá rendelve a fiókodhoz akkor fizetőset is kereshetsz). Rámész a letöltésre, elfogadod a feltételeket. Megvárod míg letölti, telepíti és ennyi.
2012. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sejtem hol van a kutya elásva. Google fiók. Eltaláltam?
2012. dec. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Regisztálj egy Google fiókot utána be fogsz tudni lépni
2012. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!