Mivel rootoljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy SE Xperia R800i (play) telefonom, amit szeretnék rootolni, de eddig ami programokat kipróbáltam, egyik sem működött.

Android: 2.3.4

Kernel: 2.6.32.9-perf

Buildszám: 4.0.2.A.0.58

Olyan program kellene, amit egyszerű használni (1 kattintás és kész:D) és könnyű vele a root visszaállítása. Amúgy arra is szeretnék választ kapni, hogy miért csinálj a telóm azt, hogy netezésnél adatkapcsolati hibát ír ki és ledob. Hosszú távon eléggé idegesítő:S.


+1: Ennek a telónak meddig lehet húzni a prociját? Tudnátok mondani érveket és ellenérveket a CPU húzás mellett/ellen?



2012. dec. 1. 09:14
 1/4 fünof ***** válasza:
xda developers-en utána nézel, ott minden telefonról rengeteg dolog van.
2012. dec. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, azt az oldalt ismerem, de sajnos nem vagyok túl jó angolból, szóval nem sokat értek belőle...
2012. dec. 2. 13:11
 3/4 Csari Marci válasza:

SZIA ! Z4ROOT A LEGKÖNNYEBB ! (HA LETÖLTÖD GONDOLOM AZT IRJA KI HIBÁS ..BLABLA BLA ELVETI? NEM! JOBB KLIKK MEGŐRIZ)

RÁTESZED A TELÓDRA :BEÁLLÍTÁSOK FEJLESZTÉS USB HIBAKERESÉS Z4 ET ELINDÍTOD ROOT NAGGYÁBÓL FÉL PERC ÉS ROOTOLVA A TELÓD!

2013. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csari Marci válasza:

JA ÉS MINT TUDJUK A TE TELÓD (PLAY) 1 GHZ - S

NYUGODTAN HÚZHATOD 1,2 GHZ IG NEM LESZ BAJA

1,3 GHZ TŐL MÁR HÚZÓS.. DE LÁTTAM OLYAN TELÓT AMIT 1,4 GHZ TŐL 1,9 IG HÚZTAK! DE NE PRÓBÁLD KI MERT AKKOR KUKA.

2013. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!