Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos, androidos telefon...

Milyen okos, androidos telefont vegyek max 35ezerért?

Figyelt kérdés
Wifi legyen rajta mindenképp, a kamera nem annyira fontos, viszont szeretnék rajta zenét hallgatni:)

2012. dec. 1. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Sony Xperia Tipo
2012. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Én is a Sony Xperia Tipot ajánlom. Vagy adj hozzá még 1000KP-t és akkor Sony Ericsson Xperia Live with Walkman.
2012. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Xperia tipo, vagy mini pro, vagy live.
2012. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

zte blade III !

nagyon jó kis telefon, 2 napig is bírja, csak annyi, hogy nincs vakuja, de ez neked nem fontos. Csak 28 535 Ft.

[link]

2012. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, kártyásan 28535, és sonyt meg ne vegyél (sajnos nekem is az van), nem igaz, hogy mindig a sonyt nyomják ezen az oldalon...
2012. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50%

35 ezer alatt ne vegyél androidos okostelefont! Neméri meg!

1 max 2 évig használod,és tönkremegy! Ha már okostelent veszel,akkor érdemes egy kicsit mélyebben belenyulnod a zsebedbe. Hozzáteszel max 30 at,és már egy komolyabb telefonod van, pl egy sony xperia u,vagy P.

2012. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na csak hogy azért is tovább nyomják a sonyt: ma vettem egy Xperia S-t. Igaz ez nem 35(bár ezt nem tudom mire értetted,mert ha végösszeg,akkor elég gyenge telót szerezhetsz ennyiért...),a kezdő kevesebb volt,a vége meg brutális lesz,de jó a törlesztő,úgyhogy most teljesen odáig vagyok tőle:)
2012. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!