Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonyig fog még új telefon...

Karácsonyig fog még új telefon megjelenni, vagy ez már felejtős?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy új telefont (egy csúcskategóriás modellt, ami lehetőleg évekig kibírja melettem), de a mostani modellek nem igazán jönnek be. Lényegében egy a bajom mindegyikkel: akkorák, mint egy tepsi. Méretben, kinézetben és tudásban tetszik az iphone 5, viszont túlárazottnak tartom (illetve nem fogok ennyi pénzt kiadni egy olyan mobilért, ami kopik, karcolódik és zörög...). A samsung galaxy s 3 nagyon tetszik viszont volt már a kezemben és alig fért el benne (19 éves lány vagyok). Sokan ajánlották a sonyt és az LG-t, viszont én valamiért nem bízom ezekben a márkákban (talán a régi benyomásaim miatt).

Amire használnám: fotózás(fontos), zenehallgatás(fontos), netezés, határidőnapló, teendők, videókészítés és lejátszás(fontos), játékok... és hasonlók.

Sokat olvastam a neten, de csak olyan telefonokat találtam, amiket maximum januárban jelentenek be (talán), de akkor is csak a nyáron lesznek legkorábban kaphatóak, viszont nekem szükségem lenne még lehetőleg idén egy új telefonra. (a régi HTC-met (HD2) elvitte a mobilkaszás.. :(... most egy régi, fapados nokiát használok, de szeretnék minél előbb beszerezni egy új telefont)



2012. dec. 1. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Sony a legjobb gyártó,kár hogy nem bízól benne,olyan telefont meg nem fogsz kapni ami évekik kibír melleted és kicsi mivel ha sok évig akarod használni 1-2 év múlva szükség lesz a 4 magos telefonokta,de 4 magot meg nem könnyű elhelyezni egy telefonba ezért ekkorák
2012. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Multigod97 ***** válasza:
Elvileg a Nokia újabb Lumiákat dob piacra
2012. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Multigod97 ***** válasza:
2012. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :) A sony xperia T nagyon tetszik, de félek tőle... Azt mondod, hogy egy megbízható modell? A tudása alapján jónak tűnik, de magát a márkát nem tudom, hogy hova tegyem a mobilgyátrók mércéjén. :/
2012. dec. 1. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Az jó telefon és a sony is az egyik legjobb, amit az is bizonyít hogy pár éve a telefongyártók között még az utolsó helyeken volt, idén meg már a 3.

Nekem most is Sony telefonom van, és már csak Sony telefont veszek.

Telefonon kívül is van sok Sony termékem, van ami pár hónapos, éves, de van olyan is ami már 10 éves és nincsen semmi baja, szervízbe se volt még.

szerintem nyugottan vehetsz Sonyt. :)

2012. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor komolyabban elgondolkodom rajta! :)

Pont azért félek tőle, mert régen nem a csúcsmodellek gyártója volt... és bár nagyon vonzó az új modellje, egyedül félek megvenni tanácsok nélkül! :)

2012. dec. 1. 15:06
 7/10 anonim ***** válasza:
De mostmár nem Sony Ericcson van hanem simán csak Sony,ez 100% Sony termékek
2012. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekem Iphone 5-öm van fehér semmi baja nincs.. Ez csak antireklam hogy kopik...stb... Minden telefonnál előfordul h szar 1-2 db belőle nekem a Samsung telóból kihagytak egy csavart....
2012. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fehér nem is kopik, nincs is minek kopnia. A fekete alu hátlapjáról kopik a festék.
2012. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Mindenki tudja hogy a legmagasabban feljődő cég az Apple

2.Mindenki tudja hogy a legjobb minőségű telefon az iPhone

Konklúzió:Nem föltétlenül a leggyorsabb, legerősebb

3.Mindenki tudja, hogy a minőséget meg kell fizeni.

4.Nem vagyok Apple fan.


Ha nem iphone 5 akkor note 2.

Samsung, Apple a két dominátor.

2012. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!