Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonguruk! Miert van...

Telefonguruk! Miert van ennyire lemaradva a RIM/Blackberry?

Figyelt kérdés
Se skype, se normalis viber, se instagram, semmi tobbi nepszeru alkalmazas nincs. Nem is varhato?Normalis vibert mar kb fel eve igernek. Es nemhogy telefolnalni nem lehet, lassan irkalni se mert 1 het mire megkapom. Nem ertem miert nem erne meg megcsinalni nekik is, akinek BB-je van kb olni tudna egy instagramert vagy egy normalis viberert ahol lehetne telefonalni.. Nem nagyon kovetem a dolgokat, laikus lany vagyok, kerlek aki tud ezzel kapcsolatba valamit ossza meg velem:))) Telefont es engem minosito megnyilvanulasok hidegen hagynak:)

2012. dec. 1. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nem teljesen így megy ez,hogy kéne bele" és lesz". nem ismerem ezeket a progikat részletes de nyilván szerződés köti öket aminek meg kell felelni,vagy nincs rá kereslet és többe lenne egy iylet megkötni a bbnek mint lehetne neki..szerintem örül ha a piacon marad egyáltalán.
2012. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez is igaz de tobben vennenek blackberryt ha lennenek rajta ezek az alkalmazasok, nem egy ismerosom szeretett volna mert nagyon tetszett nekik, es amint mondtam nekik hogy imadom a telefonom, de se instagram es tarsai nincs, inkabb vettek egy iphonet.. Ezert furcsaltam, de jogos amit mondasz
2012. dec. 1. 16:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Es merem allitani hogy nem csak az ismeroseim vannak ezzel igy..
2012. dec. 1. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:
A BB az uzleti felhasznalokat celozza, ez nem titok. Ezert kap kisebb szerepet a kapcsolattarto valamit a multimedia alkalmazasok fejlesztese/adaptacioja. Az uzleti felhasznalonak pedig altalaban az uzelti partnerei is BlackBerry-t hasznalnak, innentol kezdve pedig nekik felesleges is barmi, mert a BBM-nel jobb uzenetkuldo alkalmazas nem kell es nincs is.
2012. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!