Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Miért marad sötét a...

Segítség! Miért marad sötét a kijelző?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy Telenor OneTouch S telefont. Mielőtt elkezdtem volna az első teljes feltöltést, kicsit ismerkedtem vele, ill. Google Playről letöltöttem a Quick Settings alkalmazást. Telepítés és indítás után rányomtam a fényerő min. állására, ezután a telefon elsötétedett.

Mivel nem voltam biztos benne, hogy tényleg nullára vette a világítást, vagy csak lemerült a telefon, kivettem és visszatettem az akkut, most 4 órája töltöm (közben melegedett, lehűlt, tehát veszi az áramot), de nem kel életre. Bekapcsol, megjelenik a Telenor animáció, utána tök sötét, a PIN kódig sem jutok el.

Alul a navigáció gombok világítanak. Mit tudok tenni? Remélem, tudtok tanácsot adni, mielőtt visszamegyek a boltba!


2012. dec. 1. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Fingom sincs, mi az a Quick Settings, de hard resettel minden módosításodat le tudod gyalulni.
2012. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az app azért jó elvileg, mert egy menüben lehet az összes fő beállítást módosítani. Hard reset egyenlő kikapcs, akksi ki, vissza és bekapcs? Mert ez már megvolt.
2012. dec. 1. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!