Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

1. Apple iPhone 5

2. Samsung Galaxy S3



2012. dec. 1. 21:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
10%
Ugyan úgy van 1000 olyan videó is ahol az S3 a gyorsabb szóval ezt hiába írod , a képernyőfelbontása most ha a gyakorlati dolgokat nézzük akkor a 4,8 col on jobban mutatnak a képek mind a 4 col-on , de az is röhejes hogy kijelentik hogy egy telefonnak 3,5 col a tökéletes és aztán mintha semmit se mondtak volna megváltoztatják és aztán a 4 col lesz a tökéletes . Az akura ha jól láttam nem írtál semmit , az árra se nagyon írtál semmit , mert csekélyen kétszer annyi , mintha ez teljesen jelentéktelen semmiség lenne , de igaz is mit a francot számít már az a 100 000 ft ? Arra semmit nem lehet kapni nem ? És elméletben az S3-at nem az 5g-vel kellene hasonlítgatni mivel az s4-et fogják erre kidobni . Az előlapi kamera : az alma 0.9 megapixeles , az S3 1.9 megapixeles , de a jó matekesek csak az applet tudják kihozni a többnek , és hiába írják hogy nem csak a megapixel számít , mert 8 megapixelnél lehet hogy nem , de 1 megapixelnél mégis számít . És gyakorlattal kapcsolatban , én a nagyobb kijelzőn valahogy mégis gyorsabban tudok internetezni , főleg hogy az a kicsi annyira jelentéktelen , és a letöltés sebessége se a minden , mert 2 perccel tudok tovább várni ha az alma tényleg gyorsabb , én 2 perc miatt nem fizetek +ba több mint 100 000 ft. Ja és ha valaki szeret a telefonján filmet nézni számít a MicroSD , mert nem mindegy hogy az Applenak fizetsz 50 000 ft. vel többet 32 gb. miatt , vagy 8000 ft. ért veszel egy kis izét , de tényleg az a 42 000 ft is jelentéktelen , ha a 100 000 az akkor a 42 000 nyilván . És én egyáltalán nem vagyok Android fann , ha érdekel és ha nem is a windows phone a kedvencem és a Lumia 920 . De az hogy ilyen nyáladzó hugyagyuak érv nélkül írják hogy az iphone a jobb , ez engem egy kicsit idegesít .
2012. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
65%

"Ugyan úgy van 1000 olyan videó is ahol az S3 a gyorsabb "

Nem videóról beszéltem


Az akkuról és az árról azért nem beszéltem , mivel ezekben egyetértek veled...


a 3,5 col ról annyit h nekem pont ez felel meg és tökéletesen tudom kezelni a 4 már nagy nekem (persze a telefon kijelzőjének mérete szubjektív , kinek mi a jó -> épp ezért gondolkozom én is h Lumia 920 - am legyen v iPhone 5 -öm ) az iPhone 4 -em felett már elszaladtak az évek , érezhető h nem mai darab


De ha azt veszed csak ez a 2 érv szól az Sgs 3 mellett...

Nézz meg egy-egy videót front facing camera -ra szinte teljesen ugyan olyan.....


De " de a jó matekesek csak az applet tudják kihozni a többnek " az előbb te is ezt csináltad a felbontással... :)

2012. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%

De nem csak a méret miatt izgulok , az a legkevesebb. A szoftver miatt , nem tudom ,hogy milyen az új wp 8 , az iOS el tökéletesen meg vagyok elégedve 2 éve semmi probléma a telefonnal... Azért csábító a lumia mert összhangba tudták hozni az új windows - al , sokkal kompatibilisebb , mint az iPhone <-> Windows.Elérik azt a szintet lassan amire az iPhone<-> OSX képes.


Egyébként a 2 közül iPhone 5 , de én is a Lumiát v az 5-öt ajánlom , ez a 2 között dőljön el , ne az SGS3 legyen...


De ,hogy miért nem ajánlom az androidot és próbállak lebeszélni :

a családban van egy közép-felső kategóriás androidos készülék és az szörnyű ,amúgy sony , és optimizáció semmi .... , a hivatalos frissítés elrontotta a kamera app -ot és a fényképeket sem tudom megnézni... akad 2 maggal a menü és még sorolhatnám épp ezért "szidom" az androidot , mert amit láttam belőle az a sz*rral egyenlő

2012. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mindenki egyet ért hogy onnan az s3 helyére jobban illene a Lumia 920 :D .
2012. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
54%
igen :D
2012. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Monik@ válasza:
Nekem iphone 5 van barátomnak s3. Az s3-nak jóval jobb az akkumlatora, es Bluetooth-on egy pillanat alatt atkuldi a lejatszora a filmeket es mar nézhetjük is. Persze ez egy USB-vel is megoldható. En iphone fun vagyok, de nagyon sok pluszt tudok az s3 mellett. A mindennapi használatban semmi különbséget nem látok, max annyit hogy en naponta 2szer töltök o 1-1,5 naponta... Jaj es a front kamerája mind 2nek nagyon jó, a 4-esnek kimondottan rossz volt..!!
2012. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mind két telefonnal megvannak ag előnyei és a hátrányai, csak ugye jó összeugrasztani az embereket egy ilyen kérdéssel, mert sok a tudatlan tájékozatlan ember, és ki-ki a maga igazát fogja hajtogatni. Jó telefon mindkettő, prémium kategória! Az egyiken iOS a másikon Android fut. Aki az egyiket meg tudja venni, az valószínűleg a másikat is meg tudja.
2012. dec. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Ezt azért megcáfolnám , mivel az s3 át újan ha szemfüles vagy megkapod 100.000 Ft ért , és az iphonet 280.000 ért , szóval látszik hogy melyik éri meg jobban .
2012. dec. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
10%
Ha szemfüles vagy, az iPhone-t is megkapod sokkal olcsóbban. Szóval szerintem megállja a helyét amit írtam!
2012. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ja főleg hogy 280 000 a legolcsóbb 64gb-ból .
2012. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!