Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani egy jó...

Nory0722 kérdése:

Tudnátok ajánlani egy jó Nokia vagy Samsung telefont, ami nem túl drága?

Figyelt kérdés
Karácsonyra venném a páromnak. Akár t-mobile előfizetésre is. Mindenképp újat szeretnék. Első sorban hagyományosat akar, de szóba jöhet az érintőképernyős is (bár abból az olcsóbb nem hiszem, hogy jó). A lényeg, hogy a kamerája 3 mp-es legyen legalább és hogy legyen rajta ingyenes gps. 20ezret szánnék rá.
2012. dec. 1. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Anyukámnak van ilyen, 17ezer most Dominóval, 5mp-es kamera, GPS nem tudom, hogy lesz-e egyáltalán ennyiért valamelyik telón is. Esetleg valami androidoson, de hogy működni nem fog az is száz... páromnak az X10en nehézkesen megy net nélkül:/ Ettől függetlenül szerintem ez, amit linkeltem egy nagyon jó kis teló, ráadásul hagyományos kialakítású, és jó a kijelzője.

2012. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nokia x2 , 5mpx-es és 20 000 ft. be kerül , gps nem tudom van-é rá , de valószínűleg van , és nem érintőképernyős . Vagy Nokia c2-01 , .
2012. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos eléggé kiszámíthatatlan a párom :D Most már érintőképernyőset akar, és lehet használt is :)
2012. dec. 2. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
És érintős mekkora összegben ? Lehet tudok segíteni .
2012. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igaziból ő a motorola defy-t nézte ki. vagy ugyan ezt mini-ben. De ha van hasonló, ami érintős, 3-5 mp-es a kamerája, gps van rajta, androidos, és jobb ennél, akkor lehet használt is, csak 20 e Ft legyen max.
2012. dec. 2. 15:32
 6/6 tomaseltas válasza:
Samsung Galaxy Mini S5570
2012. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!