Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend g300 tényleg...

Huawei Ascend g300 tényleg nem tud futtatni sok játékot és alkalmazást vagy ez nem így van? (felpontozok)

Figyelt kérdés

Azt olvastam valahol, hogy nem tud futtatni sok játékot valamiért. De nem értem mert androidos akkor az ugyan az mint a többin nem? Vagy ez nem igaz hogy nem futtatja a játékokat?

NAGYON FONTOS!!! FELPONTOZOK!!!



2012. dec. 1. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

"De nem értem mert androidos akkor az ugyan az mint a többin nem?"


Adreno 200 gpu van benne...


Te gondolom számítógépen se tudsz olyat futtatni pl. xp alatt aminek pl. dx 10 a minimum igénye egy dx 9-es kártyával.

2012. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

öööö akkor most ez azt jelenti hogy csak részben, tehát nem mindet?

Mert nekem úgy tűnik hogy csak azok írták hogy nem futtatja a játékokat akik nem is abban a felbontásban akarták telepíteni.

Angol fórumon nézegettem elvileg megy rajta minden simán, ezért is kérdezem hogy mennyire igaz.

Mert Sony Xperia arc vagy htc desire ugyan ilyen adottságokkal rendelkezik és azokra is van játék természetesen. Csak ezért furcsálltam hogy nem megy rajta sok játék? (nem hiszem) :D

2012. dec. 1. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Az arc-ban adreno 205-ös grafikus gyorsító van a htc-ben pedig szintén.


gondolom rájöttél az előbbi válasz alapján, hogy nem mindegy milyen grafikus gyorsító van egyikben és a másikban.


G300 adreno 200, mint pl. dx 9.

arc és htc adreno 205, mint pl. dx 10.

2012. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
www.mob.org ezt találtam és kb. minden játék van huawei g300-ra. Úgyhogy szerintem akik azt írták hogy nem megy azok valamit nem jól csináltak az nem lehet?
2012. dec. 2. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!