Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazás telefonra...

Van olyan alkalmazás telefonra, amivel Word fájlokat tudok olvasni?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson WT13i -m van.
2012. dec. 2. 12:06
 1/3 anonim válasza:
Én az OfficeSuite Pro-t ajánlanám, az képes az összes Office csomagos fájlt kezelni, illetve még PDF olvasóként is jó. Jah, és nem csak olvasni képes pl. a Word-öt, hanem szerkeszteni is tudsz, eléggé részletesen. Marketen megtalálhatod az ingyenes verzióját, de ha ügyes vagy és használod a google-t, akkor megtalálhatod a pro-t is ingyen...;)
2012. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mikey1988 ***** válasza:
Az előző hozzászólónak szólok, hogy ez nem egy Androidos okos-telefon! Ez a "Mix with Walkman" (WT13i) és nem az Androidos verzió, a "Live with Walkman" (WT19i)! Így viszont nem tudom, hogy van-e valami jó dokumentum-megjelenítő erre a mobilra!
2012. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jah, bocsi, azt nem is figyeltem:S... mivel most már utánanéztem, hogy ezen gyakorlatilag nincs is op.rendszer, így semmi ötletem nincs... a régi op.r. nélküli telómra én soha nem találtam normálisan működő progit, ami jó lett volna Word fájlokhoz... esetleg írj a gyártónak, talán válaszolnak.;)
2012. dec. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!