Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3-at szeretnék...

Samsung Galaxy S3-at szeretnék, de vannak félelmeim, ezek valós problémák? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam a telefonról és nekem nagyon tetszik, a vékony hátlap nem zavar, viszont olyanokat is olvastam, hogy kopik, könnyen karcolódik a képernyő, valakinek volt vele kameraproblémája. Ezen kívül milyen gondok szoktak még előfordulni vele, egyáltalán ezek igazak? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2012. dec. 2. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek igazak. Gyenge felépítésű, könnyen sérül.
2012. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Képernyőre érdemes venni egy fóliát, ezen kívül nem nagyon van baja (attól eltekintve, hogy szerintem nem a legjobb telefon, de típushibája nincs),
2012. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó megindokolnád, hogy szerinted miért nem a legjobb?
2012. dec. 2. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden telefonra érdemes tokot venni és akkor nem sérül , nem karcolódik . És csak azért szólják le a Galaxi S3-at a legtöbben mert amikor kidobták jobb volt az Iphone 4S-nél , és nagyon sok mindenki szerint az Iphone 5-nél is jobb , aztán azok akiknek Iphonejuk van és nem tudják hogy mitől jó egy telefon el kezdték szar-ozni a Galaxi s3-at mert azzal hogy nem az Iphone 4s a világ legjobb telefonja akkorát hallottak hogy nem tudták mit csináljanak , és akinek Galaxi s3 van nem panaszkodik a sebességére , se semmi hibára (legtöbben) és ebből következik hogy semmi baja nincsen .
2012. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hátlapja könnyen karcolódik és reped, mivel marha sz@r az anyaghasználata, és mivel nagy a kijelzője, így nagyobb helyen is tud repedni.


Egyébként meg szerintem sem a legjobb telefon, inkább vegyél egy xperia t-t, mert a hardveren kívül minden téren jobb, hardverben meg egy szinten van az s3-al, és mivel két magos, ezért kevesebbet is fogyaszt.

2012. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bp1985 ***** válasza:
Ha tokba van, akkor nem törik a hátlap. De inkább a hátlap törjön, mint az ájfonokba a kijelző.
2012. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Boo :) válasza:

Nekem galaxy sIII-am van

Imádom, csak ajánlani tudom

1problémája van: a hátlap hamar karcolódik, törik

ezt a problémát egy tok orvosolja, 2-3ezer ft, egyszer kell megvenned

Tudásilag kétségtelenül az egyik legjobb a piacon, az ára is elfogadható

nekem egyben számítógép, fényképezőgép, mobil, es játék

páromnak iphone 5je van, azert merem minositeni a telefont: szar

ha a legjobbat akarod, vedd meg:)

De! ízlések és pofonok, nem kell leszavazni ;)

2013. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 semdani válasza:
Nekem s3 van egy utolsó fos szutyok rossz az anyaghasználat most volt másodszor garis szervizen de viszem harmadjára is első alkalommal a mikro usb csesződött el aztán másodszor nem akart semmit bekapcsolni (wifi, mobilbet, bluetooth) most meg töltőn van és merül egy fos többet nem veszek Samsungot...
2014. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!