Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv mindenkinek! Kaptam egy...

Üdv mindenkinek! Kaptam egy Samsung E-720-as telefont. A töltője utángyártott. A probléma az, hogy az akkumulátor feltöltődik ugyan, de a telefon nem jelzi a kijelzőn a töltést. A gyári töltővel jelzi?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Most akkor mivan?

Az a lényeg nem hogy feltöltödik?

Valahogy nemértem a kérdést! Lehet mert most ébredtem :D

2009. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Üdv!


A kérdés lényege az, hogy a gyári töltővel kijelzi-e a telefon a töltést?


A legnagyobb probléma, hogy amikor az akkumulátor már fel van töltve, le sem kapcsolja telefon a töltőáramot.


Ha Pl 4 óra hosszáig hagyom a töltőn, akkor erősen felmelegszik az akksi. Nem langyos, hanem forró! Nem akarom "szétfőzni!"

2009. aug. 21. 23:08
 3/4 anonim válasza:

Egyik sem kapcsolja le.

És ez nem a töltő hibája, ha nem mutatja ki a telefonod, az a telefon hibája, vidd vissza, szervizbe, hogy nézzék meg.

2009. aug. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!
2009. aug. 22. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!