Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy mennek az internetes...

Hogy mennek az internetes dolgok Androidos telefonon? Kezdő vagyok.

Figyelt kérdés

Karácsonyra fogok venni egy Sony Xperia U telefont.

Telenoros vagyok, de számhordozással készülök átmenni T-mobile-hoz. Eddig volt netelőfizetésem, 990 Ft/hónap és 100 MB net. Készülök venni routert, hogy itthon legyen wifi a telefonhoz. Viszont ha elmegyek itthonról, akkor legyen valami féle kapcsolatom....ugye T-mobile-nál MÁRCIUSIG ingyen van a facebook...Okos telefonon is?


Valamint feltöltőkártyás leszek. Van rendesen 1500 Ft-os feltöltés is?


És mellé valami 1000 alatti internet? Amit Megeszik? nem eszik meg? azonnal a net?


Hogyan kell bánni egy ilyen netes dologgal? Mert 30-100MB gyorsan el tud menni...


Valamint milyen INGYENES navigációs program, vírusvédő, BKV menetrend néző...hasonló fontos dolgok vannak amikhez használatkor NEM kell internet?



Előre is köszönöm...minden érdekelne az ilyesmi netes-wifis dolgokról...



2012. dec. 2. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:

T-Mobil-os dolgokat nem tudom, de 100 mega nem olyan kevés, ha nem akarsz útközben youtube-ozni meg ilyen hülyeségek.

Egyébként vírusvédő nem kell telefonra, ingyenes offline GPS közül állítólag a Navfree-t érdemes kipróbálni (vagy netről leszedni az iGO-t, az egyértelműen a legjobb), offline menetrendre ezek közül próbáld majd ki valamelyiket:

[link]

[link]

2012. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!