Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok véleményt?

Mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni, és 2 között gondolkodom. Sony Xperia Tipo, vagy LG Optimus L3. Már tüzetesen átnéztem őket, és az alakjukon kívül majdnem hogy egyformák, és nem tudok dönteni. Kérném szépen a véleményetek, akinek esetleg van / volt valamelyik annak milyen élményei voltak vele?

A válaszokat előre is köszönöm!

U.i : az ára sem számít, mert azonos áron kaphatnám meg akármelyiket.


2012. dec. 2. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Majdnem egyformák? Nézd meg jobban őket... A Tipo egy egész jó telefon, az L3 viszont konkrétan egy rakás fos. Egyértelműen Tipo.
2012. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát neten összehasonlítom őket... magyarán mondva majdhogy nem ugyanazt tudják. Ezért kértem véleményt, mert nem tudom hogy a gyakorlatban hogy teljesítenek, mert ugyebár a reklámokban csak fényezik az összeset.
2012. dec. 2. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Épp az előbb írtam egy kérdéshez, az összehasonlító oldalak semmit nem érnek, sok infó téves, sok pedig hiányzik. Mindegy, lényeg a lényeg, Tipot vegyél.
2012. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megfogadom amit mondtok.
2012. dec. 2. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!