Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x10 mini pro-mal...

Xperia x10 mini pro-mal vannak érdekes problémáim. Miért vannak ezek a hibák amiket lent leírtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az én mini promnál csak úgy tornyosulnak a hibák. Igazából azt se tudom hol kezdjem. Az egész rendszer alapjábavéve általában akadozik.(Pl.:Menü kezelés(még akkor is képes erre ha a memoria majdnem üres))

Videó felvételnél a kép beáll 5-10 mp-re időközönként. A gyári youtube app egy idő után nem képes videót lejátszani csak annak a hangsávját. Illetve olyan is előszokott fordulni ha nem a qwerty bill.-el írok hanem a tapogatosbillentyüzettel :P akkor fogja magát és leírja az adott betű előtti betűt is.(Hogy lehessen érteni selejt fogalmazásom lényegét: 'abc' és mondjuk a "b" betűt akarom ezért kétszer rányomok be is írja a "b" betűt de mellé az "a"-t is mert átmentem rajta... Hát ez is mi? Én már elnevettem magam rajta hogy mennyi hülyeségre képes.


Ha valaki küzdött ilyen problémákkal vagy tudja a megoldást/okát azt megköszönném ha megosztaná velem. :)


2012. dec. 2. 19:44
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

gondolom már régi és gyári rendszer van rajta. A youtube-bal nekem is voltak gondok, de én gyorsan fel is tettem egy stabil 2.3-as romot, engem ne idegesítsen a gyári szutyok...


a helyedben elmentenék mindent ami kell (telószám, sms, beállítások-legfőképpen netbeállítások, fontos appok) és flashtoollal újraraknám a gyári romot (ha nem akartok szenvedni egy custom felrakásával)

2012. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2.1-es android van rajta. Maga a telefon kb másfél éves. Nem olyan régen csináltam egy gyári visszaállítást. Rövid ideig volt jó.
2012. dec. 2. 20:20
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:

Nem tudom, hogy a gyári visszaállítás mennyire egyenértékű a teljes újrarakással. De úgy gondolom, hogy egy próbát megér. De ha más nincs, tényleg csak ajánlani tudom a 2.3-at. Én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Dualtouch, sokkal több hely (felraktam vagy 25 progit és még mindig fér), gyorsabb, kevesebb hiba

2012. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor majd utána nézek mit hogy kell. :)

Köszönöm a gyors választ!

2012. dec. 2. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!