Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok?

Melyik telefont választanátok?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni két telefon között, szerintetek melyik a jobb? Ha lehet akkor érveléssel szeretném. Előnyök és hátrányok, illetve tapasztalatok/hibák egyaránt érdekelnek. Melyik a jobb választás, melyik a strapabíróbb? A windows phone, vagy android OP rendszer a jobb?


Mindent amit csak tudtok valamelyikről, azt örömmel fogadnám.

A két telefon:

1. Nokia Lumia 800

2. Motorola motoluxe



2012. dec. 3. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Motorola motoluxe egy túlárazott szar szar képernyővel szar hadverrel,hozzá teszem hogy csak 600Mzh-s ami nagyon kevés,még egy 20.000Ft-os telefonba is erősebb hadver van de most nemazért.Motorola motoluxe helyett inkább Sony Xperia U vagy Sola ami 2 magos tehát kettő processzor van benne ami 1GHz-en muzsikál (1000Mzh)lumiát meg ne vegyél mert nagyon kevés rá az app nem tutod ingyen leszedni és rátenni mindent,ha kell egy játék muzsál megvenni zenéket is szinkronizálni kell emg minden féla hülyeség,semmi komoly játék nincs rá ha windows phonet akarsz akkro csak is windows phone 8-ast vegyél!!!
2012. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az android és a wp között számomra az android a jobb de a wp se rossz.Viszont a két teló közül a lumia a jobb, de nem tom ez miért kérdés a 2 teló teljesen külön kategória.
2012. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És esetleg valami jobban hasonló árban tudnátok mondani? Aminek SZÉP, hasonló nagyságú a kijelzője?
2012. dec. 3. 15:20
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Első: A motoluxe-nak mióta van 600 MHz procija? 800 MHz-es ami azért már nem mindegy.Bár még így is sz@r, ráadásul már régi android van rajta.A Lumia sokkal jobb, csak nem lesz rá wp8 úgyhogy ha mindenáron wp-t akarsz akkor jobb lenne egy frissebb változatot keresned(pl. lumia 820).
2012. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit szeretnék, hogy lehessen rá játékot meg alkalmazásokat rakni, de ne kelljen már azért is fizetnem.
2012. dec. 3. 15:24
 6/16 anonim ***** válasza:

Játékot, alkalmazást mindkettőre lehet tenni. Ingyenes is sok van, meg fizetős is.

A kettő közül a Lumia szerintem. Én jobban csípem a Windows Phone-t, mint az androidot.

2012. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
1. :D
2012. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is inkább Android párti vagyok pedig a WP sem rossz, de ezek közül a Lumia jobb. De azt mondom inkább válasz a Sony Xperia-k közül (ami hasonló árban van: Sony Xperia U, Xperia Sola, Xperia Go, Xperia J) mert azok jobbak.
2012. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát én WP párti vagyok.Lumia 800 nagyon megéri.Az nem igaz,hogy nincs rá alkalmazás.(ez kb. 1.5éve talán igaz volt,most 140ezer alkalmazás van WP-re.Elég?)Minden van ami droidra van,csak nincs 6000 ugyanolyan zseblámpa alkalmazás,csak 100.Ingyen is jó,hasznos alkalmazások vannak,ahogy unalom űző játékok is vannak ingyen.A profi X-Box-os játékokért persze fizetni kell,de a demó verzió leszedhető ingyen,arra az is jó.(pl.Pes2012 demó,focizhatsz,profi Pes grafika,de csak meccselhetsz,bajnokságot nem indíthatsz,ez a demó)A Zune-nal való szinkronizálásról annyit,hogy 1 perc alatt megszokható(amúgy iPhone dettó,ott iTunes-al lehet szinkronizálni,még sem nyavalyog senki)Soha nem fog akadozni,lefagyni a rendszer,mert sokkal jobban van optimalizálva,mint a droid.Adott esetben egy gyengébb WP is gyorsabb egy erősebb droidnál,mert nem zabálja fel a teló erőforrásait.Egyszerűen jobb,a rendszer.Ja,WP8?Lumia 820 jelenleg 140ezer körül mozog.Gondolom nem ebben a kategóriában gondolkozol,nem is értem ezt a javaslatot.(?)Első generációs Lumia család a 7.8-at fogja kapni,ami nyitottabb lesz,jobb lesz,sok mindent megkapunk a WP8-ból.Még 1.5évig folyamatosan érkezni fognak a 7.X frissítések,sőt alsó kategóriába továbbra is terveznek új telefonokat WP7.8-al,esetleg később 7.9-el.Tehát van jövő.Nyitottabb a droid?Tény!Megbízhatóbb,minőségibb a WP?Ez is tény!Strapabírás:Hát Nokia,minőségi anyaghasználat,összeszerelés.Persze egy okostelefont sem okos dolog megreptetni a betonon.
2012. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Berti_92 ***** válasza:

Igen, valóban nem egyszintű a két telefon...

Az oprendszereknél nincs kifejezetten jobb vagy rosszabb, ha nem fogsz belemélyedni a témába, akkor a saját ízlésed alapján dönts, nézegess videókat, melyik jön be jobban és kész :) Már mindkettő rendszer szépen fejlődik, habár wp-t nagyon nagyon kevesen használnak (a jelenlegi adatok szerint 3%-a wp-os, míg a robotnak 73%-a van a mobilok terén), de ez nem hátrány :)

A motoluxot meg hiába szidják, nem rossz telefon, ha be tudod szerezni 60ért, akk megéri. Nekem luxeom volt, és már csak azért nincs mert párom elvette magának, úgy beleszeretett :D

Mondjuk bele is lehet, mert nagyon jó az akksijameg a kamerája, és átlagon felüli kijelző van benne, élvezet ránézni :P

Szal nem rossz a teló, csak a teszterek eléggé lehúzták, mert akkoriban még krva drága volt, 85ropit tényleg nem ér meg... A lumiákat nem ismerem, szóval nem tudok róluk véleményt mondani.


Szerintem először döntsd el hogy milyen rendszerű mobilt szeretnél, és aztán azok közül válogass :)

2012. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!