Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U frissítés?

Sony Xperia U frissítés?

Figyelt kérdés
Sony Xperia U típusú készülékemet hogyan tudnám Android 2.3.7ről 4.0ra frissíteni. (Gyári telefon még semmit nem csináltam vele)

2012. dec. 3. 15:32
 1/7 anonim válasza:
44%
figy én nem tom pontosan de én is ilyen teló akaro majd venni! milyen? használtad már? amúgy felmény ggole-ba letöltöd a 4.0-át a telefon két oldalát megnyomod felrakor rá és kész! mondj már ról néhány dolgot hogy milyen telcsi! mert én is ilyet akarok! kamera SATB!!!
2012. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Letöltöd a Sony oldaláról a PC Companion-t vagy az Update Service-et és csatlakoztatod a telefonod a gépedhez majd megnyitod valamelyik programot, az majd mondani fogja, hogy elérhető frissítés és onnantól kezdve csak csinálod amit képet mutat neked ;)
2012. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*képen
2012. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy csináltam, ahogy a második mondta.
2012. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is pc companionnal. Csak pont azt csináld, amit ír és már kész is.
2012. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D (ezt a elsőnek fogom mondani): nagyon jó kis telefon pont 2hete kaptam hétfőn :) szóval már használtam kicsit. nem akad nagyon gyors kamerája nagyon jó képeket csinál (eleinte nekem vakuval nem csinált jó képeket de haveromnak sem de aztán 2nap után már jó lett) egyszerűen imádom. főleg azt a világító csíkot ott lent. csak ajánlani tudom hogy vedd meg.
2012. dec. 3. 23:37
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen telóm van. Nagyon jó! Ha frissítem akkor nem veszik el a garancia?
2013. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!