Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok karácsonyra gondoltam Telefont venni és már ki néztem 1 et a Sony Xperia U ST25i-t Szerintetek jó telefon ha jó akkor mi az oka és ha rossz akkor mi az oka? És milyet ajánlotok? Előre is köszönöm a válaszokat :D

2012. dec. 3. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
sztem jó telefon, egyetlen baja h nem bővíthető a memóriája
2012. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Galaxy ace :D
2012. dec. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Szerintem is Galaxy Ace mert nagyon népszerű is, jó a kamera , bővíthető memória , Minden játékot visz stb. Nekem má 1 éve megvan de nagyon meg vagyok elégedve és biztos hogy még 2 évig ez lesz.
2012. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
XDDD pont az ace-t te idióták miaz hogy mépszerű? Ember lehet za de ez az emberek butasága mert ez a telefoon egy rakat szar és túlárazott is,először is az u 2 magos 1 GHz-es az acem eg csak simán 800Mzh ,akkor a tiszta szar pixeles kijelző ace 160 vagy mennyi az U me 280 PPI értéket mutat ami azt jelenti hogy szabad szemmel LEHETETLEN kiszúrni a pixeleket,jah és a grafikus gyorsító is a legszarabb egy 20.000Ft-os telefonoban is megtalálható ez a hadver szóval szar,akkor az U az 4.0 operációs rendszer van a szar aceben pedig 2.3 és ne számíts jobbra mert a gyenge hadver miatt ez lehetetlen,akkor az Uban 512 ram van addig az acben 384 Ram van,+ az ace lassan már 2 éves telefon lesz és nagyon fagyogatós rendszere van,osztájtársam megbánta nála egy sima 2D-s játék akadoik néha pedig bezár minden nem futó alkalmazást.U sokkal jobb ace pedig egy túlárazott szar
2012. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah és miaz hogy minden játékot visz te hülyegyerek? Nova 3 meg a Modern Combat 3-om se indul el amit az U röhöve elvisz,írd be a googléba a kettő játékot nézz vidiket képeket és nézd meg milyen jó grafikájú,ace nem viszi el
2012. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen elmebeteg hülyéket... Az ace az a legtúlárazottabb és legszarabb telefon. Az u legalább 4x erősebb hardverű, kétszer szebb kijelzőjű ( az ace-en két méterről látod a pixeleket ), az u-nak mejdnem kétszer annyi ramja is van, az u megkapja az ics-t, az ace meg gyárilag még a 2.3-at sem kapta meg, az ace még 25000-et sem ér, nemhogy 40000-et. És az ace elvisz minden geme-et?!!? Még a ninjump is laggol rajta, ezt a két saját szememmel láttam. Hallottál már mondjuk a modern combat3, gta3, shadowgun, dead trigger, nova3, need for speed most wanted, dead space nevű játékokról, ezek az ace-en el sem indulnak, sőt még a temple run is égy megy az ace-en, hogy elindul, azt úgy lefagy, hogy aksi ki, aksi be. Egyszóval az ace a legszarabb talafon az egész iparban, ha az ár/érték arányt nézzük.


Az u meg magasan a legjobb a kategóriájában, tapasztalatokért meg kérdezz privátban, mert nekem u-m van.

2012. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A samsung galaxy ace tényleg túlárazott telefon, már tavaly is az volt és azóta is tartja az árát...nem rossz de nem éri meg az árát. a SONY xperia közül válassz a pénztárcádhoz megfelelően, bármelyik xperiát is választod nem fogsz csalódni! :)
2012. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vegyél SE neo v-t.
2012. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!