Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Optimus 2X vagy Alcatel...

Lg Optimus 2X vagy Alcatel OT-995?

Figyelt kérdés

Új telefon vásárlásán gondolkodom és a következőkre jutottam: Lg Optimus 2X és Alcatel OT-995.

Nem nagyon tudok dönteni a kettő közül főleg tapasztalatokra lennék kíváncsi, előnyökre hátrányokra.

Mind a kettőre mostanság jön ki az ICS azért is olyan nehéz a döntés. A válaszokat előre is köszönöm!



2012. dec. 4. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy hivatalosan Az X2-re nem lesz ICS.
2012. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kijött már LG-re is, bár én a CyanogenMod10-et tenném fel a helyedben rá (Jelly Bean), mert olyan sebességgel fut a teló, hogy csak na :) Meg amúgyis az LG-t ajánlanám inkább, vannak hülyeségei, de melyik telónak nincs. És ár/érték arányban szerintem jobb.
2012. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) hétvégén el is megyek és megveszem az LG-t aztán meglesem milyen rajta a gyári ICS és ha nem tetszik felpakolok rá egy JellyBeant. :DD
2013. jan. 7. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!