Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi olyan nagy szám a tipoban?

Mi olyan nagy szám a tipoban?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan úgy el vannak vele , ha egy olyan kérdés van hogy melyiket vegyem egyből vagy 3-an mondják hogy vegyél tipot . Én megértem hogy a tipo jó , de annyira nem nagy szám hogy minden azzal legyen tele . Valaki írja le mibe jobb az árkategóriás konkurenciák ?

2012. dec. 4. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbben akik ezt kérdezik Galaxy Yt vagy Galaxy Minit akarnak venni.

Hasonló árban van a Tipo és ezeknél sokkal jobb, nem egy ligában játszanak vele !

2012. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

-Modernebb proci van benne mint a konkurenciában

-nagyon felbontásu a kijelző 320x480 a konkurencia 240x320

-több ram van benne mint a Miniben vagy az Yban

2012. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A konkurenciánál abban jobb, hogy erősebb és modernebb hardver van benne, ics, jobb felbontású kijelző, több ram.
2012. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Galaxi Y hiába írod példának , mret az 10000 ft. vel olcsóbb , és mibe jobb pl. egy árkategóriás konkurenciánál , például a HTC Salsa C510E ?
2012. dec. 5. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, a Topi jobb, abban már armv7 proci van , míg a HTCben armv6
2012. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tipo, ezt elírtam az előbb :)

A Htcben amit írtál ugyanaz a proci van mint a Galaxy Miniben de mellette nagyobb a kijelző, szóval nagy esélyel lassabb annál !

2012. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ez még nem annyira jelentős hogy minden telefonos dologba 10 szer leírják a tipot . Az lehetséges hogy valaki így akarja növelni a népszerűségét , és ezért regisztrál vagy 10 szer .
2012. dec. 6. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer regisztráltam, nem akarom én növelni a népszerűségét semminek, csak tudod ez az oldal a segitségnyújtásról szól, az Y és a mini pedig nem ajánlott telefonok
2012. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!