Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo vagy ZTE...

Sony Xperia Tipo vagy ZTE Blade 3-at vásároljam meg?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?

2012. dec. 4. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hardver szoftver ugyanay, csak a Blade 3 nagyobb és 200 MHz-cel nagyobb órajelen pörög a proci
2012. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A zte-nek egy kicsivel erősebb a hardvere, a tipo meg olcsóbb. Vedd a zte-t ha szükséged van a +200 mhz-re, és vedd a tipo-t ha szükséged van a pénzre, és a megbízhatóbb márkára.
2012. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tipot veszem inkább igazad van,azzal még fel is lehet vágni nem mint egy kínai telefonnal szerintem :)
2012. dec. 4. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont a zte-nek nagyobb a felbontása és a kijelzője is. Illetve nincs is szétreklámozva olcsó mobilnak :). Azt se felejtsük, hogy ha felszeretnénk vágni a mobillal a kijelzőt nézi mindenki meg először utána a márkát. A zte gyenge pontja szerintem a szerviz lehet csak.
2012. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát ezzel én nem értek eggyet hogy jobban fel lehet vele vágni :D mert szinte az összes telómárka kínai,japán,koreai...stb Blade 3 5000Ft al olcsóbb a telenornál én azt venném, de a te döntésed.
2012. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De am annyira nem vagyok felvágós csak írtam és azért nem az összes telefon kínai,japán meg nem értem mért baj? Az az egyik legjobb japánok tutod milyen fejlettek hozzánk meg amerikához? Japán autók is ku rva jók elektronikába meg verhetetlenek,am az igaz hogy mindenbe van kínai az összes telefonba az aksi kínai :D
2012. dec. 6. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Xperia Tipo-val felvágni? remélem ezt te sem gondoltad komolyan o.o a Galaxy S3-mal meg szifonnal fel lehet vágni, de egy 30ezres telefonnal nem hinném.


Egyébként a Blade III mindenben jobb, az első Blade is jól bírja a felhasználóknál, szerintem erre sem lenne panasz :) Tipo meg jó a csajoknak facebukkolni meg fotózni magukat a wc-ben. :)

2012. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!