Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus L7 Samsung Galaxy...

LG Optimus L7 Samsung Galaxy Y Sony Xperia tipo VAGY ZTE Blade III?

Figyelt kérdés
Telenornál le vannak akciózva telefonok, ebből a kategóriából vennék telefont, melyiket vennétek ezek közül, és miért? Perpillanat az LG Optimus L7 és Sony Xperia tipo közül választanék, de ha valaki rendelkezik hasonló telefonnal, és van róla tapasztalat meghallgatnám
2012. nov. 30. 16:05
 1/5 Andrew G. válasza:
Galaxy Y ne, mert annak iszonyat kicsi a képernyője, és inkább gyerekeknek találták ki. Tipot sem, mert az nagyon vastag, nekem egy időben volt, de rögtön lecseréltem. Az LG Opimus L7-ről jókat hallottam, de nem volt még nekem. Én karácsonyra veszek magamnak egy Blade III. Kedvező az ára, képernyője 4" androd 4.0, 5mp-s kamera, sőt, még vékony is :)
2012. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szecska21 válasza:

Üdv! L7-esem van. Kijelzőjével megvagyok elégedve, Android 4.0 fut rajta,Kamera vaku megfelelő, Belső hely 3GB és bővithető. Ami nekem nem tetszett benne az a lassúsága volt. Akadozott stb. Ideges voltam hogy nem ezt vártam ettől a telefontol. Szerencsére egy gyári szoftver frissítéssel ezek a problémák megoldódtak és határozottan tetszik a telefon. Remélhetőleg az újakat már nem a régi szoftverrel adják ki de ha igen akkor sincs nagy baj. Otthon is lehet a gyári pc szoftverével frissíteni abszolút nem bonyolult. igy megkapta nálam a 10pontot


Galaxy Y Egyszerű telefon, kicsi kijelző, igazából annak ajánlanám aki nem nagyon akar túl sok mindent csinálni csak telefonálni SMS meg néha egy két oldalt megnézni vele.Egyszerű kezelhetőség az Android 2.3.4 Fut rajta. 50éves édesanyám vígan tudja kezelni... :)

Ha nem vágysz nagy dolgokra és szereted az egyszerű kezelhetőséget csak akkor válaszd.


Sony Tipo! Alsó kategóriában személyem szerint viszi a pálmát. Gyors, Kijelzőjén élénk szinek, internet sebessége is gyorsabb mint a galaxy y.Android 4.0 fut rajta,jó zenei hangzás. Komolyabb játékok is futnak rajta.Egész korrekt készülék. Nem szaggat nem akadozik.

Én ha galaxy v tipo közt kellene választani ezt választanám. nem sokkal drágább talán egy árba is vannak.


ZTE BLADE III sajna nincs tapasztalatom.

Remélem segítettem!


A családban van még egy Sony Tipo.

2012. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem Sony xperia tipom van és még 1x nem fagyott be

komoly játékokat is elvisz akadásmentesen

pl.:Gta 3,vice city,dead trigger,NFS:Most wanted,Modern combat

Samsun galaxy y-t ne vegyél mert egy hulladék az egész lassú befagy nagyobb játékokat felejtsd el vele


Zte Blade 3 is jó telefon csak nekem valamiért nem jön be :/ nemtudom lehet a dizájnja miatt de inkább vennék egy sonyt mint egy zte-t

2013. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sonyt vedd meg
2013. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Blade 3, magasan a legjobb.
2013. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!