Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet lehallgatni egy...

Hogyan lehet lehallgatni egy mobiltelefont?

Figyelt kérdés

Fontos lenne hallanom azt, amit egy ismerősöm beszélget valakivel, így hát csak azoktól várok választ akik érdemben hozzá tudnak szólni a kérdéshez.


Előre is köszönöm!


2012. dec. 4. 16:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem egy idegen emberről van szó, a telefonjához hozzáférek.
2012. dec. 4. 16:33
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyermeked?

Nem áll jogodban senkinek sem a magánbeszélgetéseit lehallgatnod.

2012. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És persze tudom, hogy kódolva mennek az üzenetek stb stb, arra gondolok, hogy van-e olyan pici mikrofon ami elhelyezek a telefonba és tudom is én 100 méteren belül rá tudok csatlakozni. Tehát olyan megoldásra gondolok amihez nem kell bírói végzés meg miegymás...
2012. dec. 4. 16:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, de családtag.
2012. dec. 4. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy ilyennel nagyon nagy sz@rba kerulhetsz?:)
2012. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak ha lebukok. Az ő érdekében tenném, de ha lebukok, annyi baj legyen, legalább megpróbáltam segíteni.
2012. dec. 4. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy pillanatot elgondolkodtam rajta ,de szerintem háztartási módszerekkel nem tudsz a beszélgetés idején hallgatózni. Esetleg a telefonjára szigszalagozhatsz egy talki-valkit, de itt azért meglesz a lebukás veszélye. Vagy ha a fickónak fingja sincs a telefonjáról, te viszont nagyon vágod, akkor megkaparintod 10 percre és beállítod, hogy vegye fel a beszélgetéseket, később újra megkaparintod és lekapod a fájlokat, lebukás esetén pedig férfiasan fogadod a szívlapátos üdvözlést.
2012. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!