Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb egy hónapja vettem egy...

Yoda22 kérdése:

Kb egy hónapja vettem egy 16GB-os iPone 5-öt és mostanában nagyon sokszor lefagy. álltalában újraindítom vagy egy két perc utan magatol "jo lesz". Szerintetek mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Már backup-oltam kitöröltem pár alkalmazast és a memória sem lehet baj mert még van 4 giga szabat hely.

2012. dec. 4. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Vidd vissza a szervizbe és cseréltesd ki.

Kiadtál (vagy a szüleid) egy rakás pénzt egy hulladékért.

2012. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bp1985 ***** válasza:
Szerinted a garancia dísznek van? IPhone van, de ész az nincs.
2012. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezekkel csak a gond van. Minden iKütyüben van valami bug.

Látod, ezért kerülöm az iPod Touch 4g-m óta az almát. Jó volt, de annyiért van jobb.

2012. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Tipikus hibák egyike.Beadhatod szervízbe mert a garit nem dísznek adták a telóhoz de egy 2 hónap múlva úgyis viheted vissza valami más probléma miatt.
2012. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Körülbelül ha újra telepítést csinálsz akkor működő képes lesz. Ha nem akk vidd vissza. Nekem 4 év alatt egyszer se volt baja semelyik "iKütyümnek"
2012. dec. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen gyárira álitsd! De ha nem oks akk garancia csere. Azért sírnak sokan mert az Apple cseréli a telefont nem javítja mint a többi.... Tényleg szörnyű.....
2012. dec. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vidd vissza ahol vetted. Úgy tudom hogy egy szoftverfrissítést megpróbálnak rajta, ha az sem jön össze kapsz egy újat.


Mondjuk ez már csak azért is érdekes mert nekem a 3GS-em 2 éve folyamatosan be van kapcsolva (na jó, amikor jött a szoftverfrissítés akkor újraindult) és azóta egy huzamban megy akadás nélkül :D

2012. dec. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd vissza! Nekem 2 évig volt iPhone 4 32GB-osom és egyszer nem fagyott le. Most nekem is egy iPhone 5 16GB-osom van és ezzel sincsen semmi baj, gyors és akadásmentes, stabil.
2012. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
toltsd vissza. attol jo lesz.
2013. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Dobd a kukába, és vegyél egy androidos erőgépet!
2013. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!