Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi van akkor és mit lehet...

Mi van akkor és mit lehet tenni, ha a C meghajtón a hely, folyamatosan csak csökken, egyszer 60 giga,20 perc múlva csak 55 giga? Arról nem tudok, hogy töltenék valamit, mivel ha újraindítom a gépet akkor valamennyi visszajön. Vírus esetleg?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 16:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a szabad hely csökken.
2011. febr. 8. 17:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Akár vírus is lehet, de én inkább az ideiglenes fájlokra tippelnék.

Nézd végig ezeket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2011. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ott azt írja, hogy főleg XP-re. Nekem Vistám és ott máshogy van, viszont nekem minden megvan, töröltem az ideiglenes internetes fájlokat meg a többit. Nem tudom, hogy van a köze ehez a dologhoz a bönégszőnek.. nekem Google Chrome 10.0.648.18 BETA van. Viszont most nem csökken, pedig ugyan azt csinálom mint máskor, akkor kezdődött ez az egész mikor letöltöttem a Chrome bétát és a cacaweb alkalmazást, hogy moovien nézzek korlátlanul megavideó filmeket( tudom hogy hogy lehet kicselezni de kiakartam próbálni milyen a premium portál :D) szóval, lehet, hogy ezek miatt van ez az egész? Mert a Smart Security meg az IObit security 360 talált még vírus féléket de utána is csökkent a hely.
2011. febr. 8. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem használod/használtad valaha a "BootVis" nevű progit?
2011. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért egypár dolgot Vistán is végrehajthatsz ebből, pl. a CClenaner végigfuttatását, a rendszer-visszaállítás kikapcsolását.
2011. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
BootVis-ről nem is hallotam. CCleanert meg lassan 1 éve használom.
2011. febr. 8. 17:39
 7/9 anonim válasza:
google chrome a hiba. torold le es hasznalj mast. es menj ide %windir%\AppData es innet is torold a googlet.
2011. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Most már jó! :)
2011. febr. 13. 14:03
 9/9 anonim válasza:
nagyon szivesen. A gugli chrome eleg xar. azert gyors mert minden szart lement a merevlemezre indexeleskent. en a firefoxot ajanlom.
2011. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!