Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben változtatta meg az...

Miben változtatta meg az iPhone az életedet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 17:39
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:
53%
Rájöttem, hogy egy hulladék.
2012. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Rájöttem, hogy nagyobb a füstje, mint a lángja... Többet nem veszek ilyen szart. Jobb az android.
2012. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
rájöttem, hogy sose kéne más, tökéletesen elégedett vagyok vele, folyamatosan netezek, appokat használok, podcastozok, zenét hallgatok. sose kéne Zöld Kuka.
2012. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én pedig rájöttem, hogy nincs is iPhone-om. :)
2012. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Androidossal is lehet netezni és sok az app. Ráadásul a pénzedért jobb telefont kapsz.
2012. dec. 4. 18:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha ez nem egy android vs. ios sárdobálós témának lett szánva, akkor a cuccok számát csökkentette amit magammal kell vinnem és mégis növelte azt amit magammal tudok vinni :D.


Igaz nem iPhone hanem egy 5800as nokia symbiannal amivel kezdődött. De mivel tökéletesen ugyanazt tudja mint a többiek (csak kicsit lassabban) így példának teljesen jó.


A leghasznosabb a térképe volt mindig is. Nagyon szerettem, bár sokat bakiztam vele eleinte. Tetszett az is hogy nem kell külön zenelejátszót vinnem magammal. Lehetett rajta tv-t nézni meg játszani is de elég hamar csak kihasználatlanul álltak ezek a funkciók. Játszani jobban szerettem a gépen vagy a barátaimmal, tv-t vagy mozit nézni is jobb volt egy nagyképernyős televízión mint a kis kijelzőn. A könyvolvasó funkciója viszont nagyon sokat segített. Főleg mert szerettem a sokkötetes vastag könyveket, de időm kevés volt így elég keveset olvastam.

A kis kütyüvel viszont mindenhol ott lehetett velem a teljes házikönyvtáram, ami az idő múlásával egyre csak szaporodott. Rengeteg jó könyvet olvastam el ezen a pici telefonon.

A fényképezőjét is szerettem habár ha valóban fényképre volt szükségem még mindig egy kompakt digitális gép az amit előveszek. Most ebből keresek egy olyant aminek magasabb a zajszűrő képessége a jelenleginél.

Nem sokra használtam előtte a telefonom. Telefonálás/sms küldés... mivel többnyire az interneten bonyolítom a fontosabb távolsági beszélgetéseimet alapvetően növelte a "telefonhoz fűződő viszonyom" :D. Jobban odafigyelek rá, hogy kéznél legyen és többet használom.

A suli alatt (igaz csak a végén vásároltam a nokiát mikor már volt saját jövedelmem) nagyon hasznos volt, hogy a tankönyveim mindig kéznél lehettek akárhol.

Egy csoporttársamnak volt iPhonja mellettem. Nekünk kettőnknek volt úgymond okostelefonja. Nekem tetszett a nagy kijelző neki az hogy mennyi mindenre lehet használni. Feltörtem, módosítottam, szórakoztam vele nagyon sokat. Később ez miatt kezdtem alkalmazások fejlesztésével foglalkozni, és remélem hamarosan sikeres leszek benne.


A jó öreg 5800as azóta is itt lapul a fiókom mélyén. Kisegít ha az aktuális telefonom épen meghalt valamiért :P.

2012. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rájöttem, hogy felesleges, mert azonos árban levő Androidos készüléket kapok annyiért, ami fényévekkel jobb a iPhone-nál.
2012. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Abban hogy segítségével rájöttem hogy az értékes kemény munkával összeszedett pénzemet ne szórjam el ilyen ipari hulladékokra.Harmad annyiért tudok venni egy androidosat is ami 2x annyit tud mint egy iFos
2012. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hiába erősebb papíron a remek android, ha élményben messze elmarad, sőt, anyaghasználatban is... oprendszer a lényeg.
2012. dec. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze.. Elmarad..

Nézz már utána.

Ott a Jelly Bean, amivel már nincs semmi lagg.. Semmi akadás. Tökéletes a készülék vele. Szóval itt már nincs az, hogy a smooth-ság miatt vesz valaki készüléket.

Szóval élményben nem marad el.

Az anyaghasználatnak mi köze az OS-hez? Mert te azt írtad, hogy az a lényeg.. Akkor minek hoztad fel az anyaghasználatot? :D

Amúgy meg az S3 műanyagja is minőségi, mert nem az az olcsó vacak műanyag. Ha nem hiszed, google.

2012. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!