Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokféle Samsung Galaxy S2...

Sokféle Samsung Galaxy S2 van, melyik a legjobb? és miért?

Figyelt kérdés

mert van Samsung Galaxy S2 Skyrocket HD

Samsung Galaxy S2 LTE

Samsung Galaxy S2 HD LTE

Samsung Galaxy S2 ATT

Samsung Galaxy S2 Epic 4G Touch

Samsung I927 Galaxy S II

és sima: Samsung Galaxy S2 4G


2012. dec. 4. 19:03
 1/3 fairi1 ***** válasza:

Samsung GT-I9100 mindenféle jelző nélkül, erre van a legtöbb főzött rom és ez kapható Magyarországon.

ha USA-ból írsz akkor fene tudja, nem ismerem az ott levő készülékeket, írj amcsi S2 fórumra! Nálunk jó formán csak 1 változat van, amit említek!

2012. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak sima galaxy s2 4G?
2012. dec. 6. 15:09
 3/3 fairi1 ***** válasza:

Samsung Galaxy S II 4G I9100M ami Virgin mobilnál Bell-nél érhető el Kanadában!

sztem nem Magyarországról írsz, 4G jelölésű S2 nem láttam

É-Amerikában-ban hány csillió verziót gyártottak és mi a különbség egy ottani fórumon kell megkérdezni, gyakorlatilag eddig csak samsung galaxy S2 GT-i9100-zal találkoztam, más nem is érhető el, kivéve ha nem hozatsz be egy dealerrel.


Speci alapján elvileg az i9100 és i9100m közt csak vmilyen szolgáltatói szépítgetés a különbség.


Igazit vedd a i9100-at, mindenféle szolgáltatói humbug nélkül, az a legjobb! Persze ha áruljál azt.

2012. dec. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!