Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galasy s2 mitől...

Samsung galasy s2 mitől fagyhat le?

Figyelt kérdés

Pár napos a cucc, tettem fel rá pár appot (de csak marketről)

Menet közben nem szokott gond lenni, de van hogy meg akarok nézni vmit, és hiába nyomkodom bárhogy semmi reakció, csak az akksikivétel segit. Probáltam ha ilynekor hivom a másik félnek kicsörög, de az én telomon semmi és akksikivét utána hiváslistába sem látom.


A kérdés igazából az, hogy vajon vmelyik app okozhatja ezt és ha igen, akk h lehetne kideriteni h melyik?


2012. dec. 4. 20:49
 1/5 A kérdező kommentje:
a meg akarok nézni vmit arra értettem, h ugye pár mp után lezár a teló és mondjuk egy óra múlva meg akarok nézni vmit hiáaba nyomkodom a középső gombot nem jön be akijelző..
2012. dec. 4. 20:53
 2/5 fairi1 ***** válasza:

Sleep of Death avagy SOD



Romcsere, inkább kernelcsere, bizonyos romok hajlamosan voltak rá, mit használsz rajta?

gyáriaknál nem szokott lenni, bizonyos főzötteknél jött elő, bizonyos kernelkombinációk esetén

2012. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hányas android van rajta?Mert a 4.0-nál is elrontották az optimalizálást.Nem tudom,hogy a Kies-en megjelent-e a 4.1-es frissítés.Én Odin-on keresztűl frissítettem és azóta nincs gondom.

http://www.youtube.com/watch?v=n7b_vJtMSMI

Igaz angol de nagyjából érthető.A leírásban levő fájlt le kell tölteni.Elég az első link is.

2012. dec. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gyári, android 4.0.3 kernel 3.0.15
2012. dec. 4. 21:30
 5/5 fairi1 ***** válasza:
Ha garis és most vetted és nem mókoltál semmit akkor vidd vissza és rúgd szét a seggüket!
2012. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!