Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor One Touch C-ről...

Telenor One Touch C-ről vélemény? Akarok venni egy wifis telefont ez árban jó. Jó telefon a OT c?

Figyelt kérdés
15-20 között akarok venni egy wifis telefon eddig ez tetszik a legjobban. Írjátok már le a véleményeteket meg, hogy milyen telefonok vannak ebben az ár között (15-20)

2012. dec. 4. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
19990 ft a galaxy mini a telenornál djuice ajánlatban.
2012. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nálunk a családban van Telenor One Touch és kellemes csalódás ért vele kapcsolatban. A mini-nél jobbnak tartom.

Ezért az árért simán megéri.Szinte mindent tud persze az igényedet egy telóval kapcsolatban neked kell tudni. Ha filmezni, játszani,skype-olni, olvasgatni,böngészni,közösségi oldalakat használni és persze telefonálni akarsz akkor ez szerintem elég hozzá és ez csak egy rövid felsorolás.Szerintem biztos te is tudod, hogy a one touch-ok azok ALCATEL telók.

2012. dec. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak úgy hallottam hogy csak fél évig bírják. Meg rosszak többet van szervizbe mint nálam.
2013. jan. 1. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is olyanom van és nem megy tönkre
2013. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!