Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A barátommal szeretnék korlátl...

A barátommal szeretnék korlátlanul beszélni ingyen. Tudom erfre sok előfizetéses megoldás van azonban barátomnak csak feltöltőkártyásat ended anyuja. Mindegy megyik szolgáltatónál. Valami ilyesmi lehetőség?

Figyelt kérdés
Pillanatnyilag van egy 30-as előfizetős nekem ami szüleimmel céges csoportban van és van egy feltöltős 20-as (ilyenje van pillanatnyilag barátomnak is ) viszont így korlátozva van hogy mennyit beszélhetünk havonta. A lényeg hogy korlátlanul tudjunk beszélni lehetőleg nem nagyon nagy havidíjért. Előre is köszönöm a segítséget (:

2012. dec. 4. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

A te előfizetéseseddel kellene megtudni milyen lehetőségek állnak rendelkezésre bevonni a barátod számát valamilyen kedvezmény alá.

Mivel a flottás konstrukciók speciálisak, a szüleid segítségét kell kérned.

2012. dec. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hahó!


Aktuális még a kérdés?

Androidos telefonokra Viber nevű alkalmazás, ehhez már csak wifi kell, és rogyásig beszélhettek.

2013. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Még mindíg nincs tökéletes megoldás és sajna nincs wifi a koliban, de azért köszi (:
2013. jan. 11. 21:22
 4/4 anonim válasza:
Akkor meg egyszerű és nagyszerű 1500ft havonta neked is és neki is mobilinternet neki klikk szolgáltatás ami az első három hónapban ingyenes aztán havi 1000ft de mivel csak 1500ért lehet feltölteni a kàrtyât így ennyi és mobilinternet fészbuk viber mellesleg szerintem fantasztikusan jó az irkàlàs a hìvàs viberen egyáltalán nem lassú nem mindìg a legjobb a hívás rajta de csodát se várjunk egy ingyenes programtól emellett skype szóval én anyagi szempontból ezt ajánlanám mi a barátnőmmel ìgy oldottuk meg ráadásul bármit elérsz mert kezedbe van az internet és ha lejárt a forgalmi keretetek akkor is csak lassítják egyedül a youtube nem lessz elérhető ennyi a viber a fészbuk a google még mindig megy
2013. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!