Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 telefont...

Nokia Lumia 800 telefont vásároltam, és nem értek hozzá?!

Figyelt kérdés
Csengőhangot hogy tudom beállìtani?(nem a gyárira gondolok)Hogyan tudom rárakni a régi telòbòl a képeket,hangokat??Nem értem...:(Köszi a segìtséget!!!
2012. dec. 5. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

1. kezelési kézikönyv

2. A telefon általad megkeresett fórumai

mind kimerítő választ adnak neked.

2012. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen ez a baj, előtte olvasgatnak kéne hogy mit vesz az ember, ehhez kell egy kis hozzáértés


nem csak bedugom usb-ként aztán másolgatok mappákból total-ba

2012. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] remélem segítettem
2012. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.-Első lépés, hogy eldöntsük mit is szeretnénk csengőhangnak, ez gondolom mindenkinek menni fog, kivéve annak aki a bőség zavarában szenved :)

2.-Majd kivágni belőle a kedvenc részünket

-Fontos, hogy maximum 39mp lehet, és 1mb-os a fájl, illetve mp3 formátumú.

3.-Csatlakoztassuk a telefont a géphez, és indítsuk a Zune-t.

4.-Szinkronizálás után, a gyűjteményben, megkeressük a fájlt amit az előbb gondosan összevágtunk.

5.-Jobb egérgomb, szerkesztés, Műfajnak írd be: Ringtone

-Alapból nincs benne ilyen, ezért be kell gépelni.

6.-Ha megvan, feltöltöd a fájlt a telefonra, és a settingsben már is ott lesz a választható csengőhangok között :)

2012. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!