Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek előnyére válik a...

Szerintetek előnyére válik a WhatsApp-nak, ha a Facebook tulajdonába kerül?

Figyelt kérdés
Én jelenleg elégedett vagyok a WhatsApp-al, de pl. a Skype-ra is sokan panaszkodnak, hogy rosszabb lett mióta megvette a Microsoft.

2012. dec. 5. 13:30
 1/4 Jeannie válasza:
Szerintem nem fog sok jó kisülni belőle, maximum akkor, ha az eredeti fejlesztőgárdát békén hagyják dolgozni úgy, ahogy most van. A Facebook a hivatalos android app-ját sem fejleszti úgy, ahogy arra szükség volna.
2012. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A skype egy kaki lett, van úgy, hogy fél órán keresztül várjuk egymást skype-ra valakivel, aztán felhívjuk hogy hol késik már, és dehát ő fent van..És tényleg.. Egyszerűen nem mutatja,hogy fent van, elérhetőbe! Meg egyéb ilyenek, üzenetkimaradások, stb..
2012. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a programot veszi meg, vagy a fejlesztőgárdát.

Ha utóbbi, abból csak jó lehet, ha előbbi, akkor a Facebook-on múlik, még nincs veszve.

2012. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2012. dec. 7. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!